Alerjiye Ballı Çare : Balparmak Apitera

Alerjiye Ballı Çare : Balparmak Apitera

04 Şubat 2019

2122 kez görüntülendi

Hepimizin birtakım şeylere alerjisi vardır. Ya bir şeyler dokunur ya da havadan polen kaparak alerjinin kurbanı oluruz. Mevsimsel alerji gelip geçicidir. Ama benim gibi Alerjik Rinit hastası olup yıl boyunca alerji ile savaşarak sürekli ilaç kullanmak zorundaysanız bir süre sonra kendinizi doğal yollar ararken buluyorsunuz. Alerjik rinit hapşırma, burun akıntısı ve burun tıkanıklığı ile devam eder. Sıklıkla göz, burun ve damak kaşıntısı eşlik eder.  Alerjik rinit hastalığıyla savaşanlar yanlarında sürekli burun damlaları ve hapıyla dolaşmaya mahkum olurlar.

Bal özellikle alerji ve alerjik rinit hastaları için dönemsel yaşanan problemleri azaltmada yardımcı oluyor. Antibakteriyel özellik sağlayan bal, yara ve kesiklerde mikropların giderilmesinde büyük rol üstlenmektedir. Aynı zamanda bal kuru saç ve cildi nemlendirerek 1 haftada daha sağlıklı görünmesine yol açıyor. Hemen buraya küçük bir maske tarifi de ekleyelim.

  • Kuru ciltler için haftada 1 defa Akşamları yapılması gereken maskeyi 20 dakilka sonra yıkayabilirsiniz.
    • 1 tatlı kaşığı Bal
    • 1 tatlı kaşığı Şeker
    • 1 tatlı kaşığı Limon
En sevdiğimiz faydası sanırım kilo vermeyi hızlandırması olacaktır.  Her sabah ılık suya, limon ve bal ekleyerek tüketildiğinde metabolizmayı hızlandırarak rahat şekilde kilo vermenizi sağlayacaktır.

Balparmak firmasının balının tadını ve ürünleri hakkında herkes bir bilgiye sahiptir.  Firma en iyi balları toplayarak bizim eşsiz bal lezzetiyle buluşmamızı sağlarken, faydalarından en iyi şekilde yararlanmamızı sağlıyor. 

Daha önce şekeri bırakma ve çayımı şekersiz içemediğim dönemlerde "Katla-Balla" ürünlerini kullandım. Hala çantamda canım çok şekerli çay isterse diye yanımda bulunduruyorum. Bu ürün şeker isteğinizi bastırırken çayınızı, sütünüzü balla içmenizi sağlıyor. Doğada bu kadar mucizevi ürünler varken kullanmamak olmaz.  http://www.balparmak.com.tr/tr/ev-disi-tuketim/ev-disi-balparmak-katla-balla

Alerjik rinit ile savaşırken bir süre sonra kimyasal ilaçlara ek olarak alternatif çözüm olarak Balparmak ürünlerinden Apitera ile tanıştım. Bu ürünler tamamen doğal ve saftır. İçeriğinde Bal, Propolis, Zencefil, Tarçın, Karanfil, Karabiber ve Limon karışımı bulunmaktadır. Vücut direncinin her mevsim önemli olduğu zamanlarda bu ürün yaz kış yanınızda olmazsa olmaz olacaktır. 

sağlık alerji bal karanfil tarçın zencefil propolis limon karabiber balparmak apitera

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.