Aloe Vera Suyu ile Nem Terapisi

Aloe Vera Suyu ile Nem Terapisi

12 Haziran 2020

395 kez görüntülendi

Cilt bakımı için evinizde aloe vera yetiştirip  ortadan ikiye bölmek zorunda kalmayacağımız için çok şanslıyız. Direk cildime aloe vera uygulamadığım zaman kızarıklıklar oluyordu. Bu ürün ile artık aloe veranızı koparırken içiniz cız etmeyecek. Bu ürünü bu kadar seveceğimi ve cildimde ağırlık yapmayacağını düşünmezdim.

Loreal Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun üç çeşidi var. Kuru ve Hassas Ciltler, Normalden Kuruya Ciltler ve Normalden Karmaya Ciltler.  Ben Kuru ve Hassas Ciltler için olanı kullanıyorum, bu 3. Şişem. Sevdiğim ürünleri iyice deneyimleyerek sizlerle paylaşmaya özen gösteriyorum. Özellikle 2-3 şişeden sonra güzel yorum yazdığım ürün sayısı fazladır.  Kuru ve hassas olan cildimin ihtiyaçlarını güzel karşıladığını düşünüyorum. Cilt tiplerine uygunluk konusunda başarılı olduklarını, diğer çeşitlerini kullananlardan da güzel yorumlar duydum.  

Cilt her gün ihtiyacı olan suyun %20'sini kaybeder. Susuz kaldığında, cilt canlı & ferah görünümünü ve güzelliğini yitirir.
L'ORÉAL PARİS NEM TERAPİSİ İLK* SU BAZLI GÜNLÜK BAKIMI KEŞFET

  • ANINDA NEMLENDİRİR VE FERAHLATIR: Su bazlı likit dokusu anında emilir ve yoğun bir şekilde nem sağlarken anında ferahlık verir.
  • CİLDE NEMİ HAPSEDER: Işıltılı bir cilt için yoğun bir şekilde etki eden formülü ile nemi cilde hapseder. 72 SAAT** boyunca etkili nemlendirme sağlar.

"HIZLI VE GÖZLE GÖRÜLEBİLİR SONUÇLAR
ANINDA: Daha ferah, yumuşak, esnek ve canlı görünen bir cilt.
GÜNDEN GÜNE: Işıltılı bir güzelliğe sahip, yoğun ve etkili nemlendirilmiş bir cilt.

Sabah ve akşam düzenli olarak uygulayabilirsiniz. Ancak ben cildimin ihtiyaç duyduğu zamanlarda uyguluyorum. Duştan çıkınca ya da gün içinde cildimin gerildiği her an uygulama yapabilirsiniz. Makyaj bazı olarak kullananlar varmış ancak  ben hemen emilmediğini düşündüğüm için o mantıkla kullanmadım. Belki de ürünü az sürmediğimden kaynaklı hemen emilmeyebilir.


İçeriğinde ilk sırada alcohol denat var. İçeriğinde alkol olmayan ürünleri tercih ediyorum ancak bu ürünü çok sevdim. Her gün kullanmıyorum diye kendimi rahatlatıyorum. Ancak kuru ciltler için alkol gerçekten büyük sıkıntı. Alkolün yanında silikon da var. Ayrıca aloe vera oranı da son derece düşük. O yüzden doğal aloe vera sürdüğümüz zaman ki kızarıklığının olmaması.

Nemlendirici kremler genelde yoğun içerikli oluyor. Her ne kadar jel kıvamda ürünlerde olsa sürdükten sonra ağırlık hissettirmekte. Kremin ağırlığını sevmeyenler için bu aleo vera suyu birebir.

kuru cilt nemlendirici paris hassas cilt loreal aloe vera

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.