Balea Ürünleri

Balea Ürünleri

06 Kasım 2020

29 kez görüntülendi

Cıvıl cıvıl renkleri olan Balea ürünleri ile karşınızdayız. Almanya'ya giden arkadaşlardan bolca istediğimiz ya da yurtdışına çıkanların mutlaka stokladığı marka diyebiliriz😊 Benim bu yazıda sizinle paylaşacağım ve deneyimlediğim tüm ürünler Almanya ve Bulgaristan’dan alındı. Ama Rossman sesimizi duymuş olacak ki Balea ürünlerini bize Türkiye’de temin etmemize yardımcı oldu. Özellikle son zamanlarda bazı internet sitelerinde de ürünler satılmaya başlandı. Hadi gelin bu ürünleri birlikte bu ürünleri inceleyelim.

Duş jelinden gözaltı morluğu giderici bantlarına kadar geniş bir ürün grubu bu markayla satılmaktadır. Benim Balea ürünlerinde en çok sevdiğim özelliği kokularıdır. Kalıcı ve çok çeşitli kokuları var. Meyveli kokuları çok fazla ama şekerli kokuları sevmeyenler için daha sade de kokuları mevcut. Muadillerine göre gramaj olarak oldukça büyük ürünler. Ve değişik konseptler ile ürünler çıkarıyorlar. Renkli renkli ürünlerin ambalajlarını insanın canı atmak istemiyor.

Resimdeki ürünlerden sırasıyla bahsedecek olursak, ilk severek kullandığım ürün body mist leri. Kokuları kesinlikle kalıcı. Rahatsız edici çok şekerli bir kokusu yok. Şişesi çok kaliteli. Bitince mutlaka bir değerlendirme için saklayınız.

Yuvarlak şirin teneke kutular ise çok kullanışlı. Çantanızda ezilmediği için rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir ürün. Kuru ciltler için öneririm hafif yağlı bir yapısı var. Arko gibi ancak yoğunluğu daha az su bazlı gibi. Her üründe olduğu gibi kokusu şahane ve kalıcı.


Gelelim makyaj temizleme sütüne şahane bir ürün. Hassas cildim olduğu için tereddüt ettiğim ancak kullanınca memnun kaldığım bir ürün. Yeni ürün deneyimleme esnasında eğer gözlerim yanar ya da cildim ağır gelirse annem ya da kardeşlerim mutlaka kullanıyor. O yüzden ürün deneyimleme en sevdiğim aktivite 😊 Gözlerimde yanma yapmadı. Birazcık koyu bir ürün olduğu için pamuğa az sıkmanız yeterli olacaktır.

Body mist gibi vücut losyonlarını da çok seviyorum. Duştan sonra cildime sürüyorum ve kokusu kalıcı olduğu için hemen uçup gitmiyor. Kuru cildi olanlarda rahatça kullanabilir, yeterli gelecektir.

En son resimdeki el sabunu severek kullandığım başka bir ürün. Cildi kuru olanlar beni anlayacaktır. Sabun eli kuruttuğu için genelde el yıkama sonrasında el kremi kullanma ihtiyacı hissederler. Ellerim kışın oldukça kuruduğu için ben genelde Dove kullanıyordum ancak bu ürün kalıcı kokusu ile kalbimi fethetti.

Fiyatları ise oldukça makuldür; örnek vermek gerekirse loreal, garnier gibi markalarının ürünlerinin aynısını Balea adıyla yarı fiyatına alabilirsiniz.
 

makyaj temizleyici göz makyajı body mist body lotion el kremi balea almanya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.