Bebek Gibi Yumuşacık Bir Cilt

Bebek Gibi Yumuşacık Bir Cilt

04 Mayıs 2020

317 kez görüntülendi

Kuru olan cildim, kışın daha da hassaslaşarak kurumaktadır. Nemlendirici kremlerin yetmediği durumlarda cildimin kuruyup kabuklanmaması için yağ takviyesi yapıyorum. Yağ ile cildimin daha iyi nemlendiğini düşünüyorum. Çabuk emilen yağlar ise en sevdiklerim. Yağ seçimimi bu yönde yapanlardanım. Cilt bakımında bir dünya markası olan Nivea bu konuda sürekli formüllerini yeniliyor. Sizlere Nivea’nın bebeklere özel Hassas Bebek Yağından bahsedeceğim. Bebeklere özel üretilen ürünlerin formüllerinden dolayı gönül rahatlığı ile kullanıyorum. Bizde hala büyümeyen bebekleriz 😊

Nivea bebek yağı, bebek bakımının yanı sıra annelerin cilt bakımı için de tercih ediliyor. Özellikle Badem yağı içeren formülü ile ihtiyacınız olan yoğun nemlendirmeyi sağladığı söyleyebilirim. Sürdüğünüzde yağ kurur kurumaz cildinizin yumuşacık olduğunu hissedecek, kurumuş cildinizi rahatlatacak. Nemin cilde hapsolmasını sağlayarak yumuşacık bir cilt bırakıyor.


Bebeklerin rahatlamasına destek olan bakım yağı, bebeklere masaj yapmak için de kullanılabiliyor. Bebeklere özel üretildiği için masaj yağlarından beklenen yoğun bir koku beklentiniz olmasın.

Paraben, alkol ve koruyucu madde içermez. Dermatologların ve çocuk doktorlarının işbirliği ile geliştirilmiştir.

•Cilde uyumlu pH değerine sahiptir.
•Alerji riskini en aza indirir.

Ürün gramaj olarak 200 ‌ml. Ancak üzün süre kullanabilirsiniz. Ürünü az sıkarak büyük bir kısma uygulayabilirsiniz. Şişe kapağının altında küçük yuvarlak bir deliği var. Ele damla damla dökülüyor. Genelde bu tarz bakım yağları ele çok gelmektedir.

Kullandıktan sonra sizde göreceksiniz ki cildiniz bebek gibi kokacak. Bu konuda ki düşüncelerinizi bana yorum olarak bırakabilirsiniz.

kuru cilt cilt bakımı hassas cilt vücut bakım yağı nivea badem yağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.