Bee Beauty Makyaj Temizleme Serisi

Bee Beauty Makyaj Temizleme Serisi

04 Şubat 2019

2885 kez görüntülendi

Gratis’in kendi markası Bee Beauty’e ait makyaj temizleyicisi ürünlerini indirim zamanında aldım. Daha önce duş jeli ve el bakım ürünlerini deneme fırsatım olmuştu. Vücut bakım ürünleri çokça satılan bu markanın yeni çıkardığı cilt bakım ürünleri ile iddialı iddasını sürdürmekte. Bu iddiasını içeriğinde paraben içermemesine bağladığını düşünüyorum.

Birçok pahalı ürüne göre kıyas yapacak olursak, bioderma’nın ürünlerini severek kullanmama rağmen makyaj temizleme suyu cildimi yaktığından dolayı kullanamadım. Ancak Bee Beauty’nin temizleme serisi tüm cilt tiplerine uygun yazmasından dolayı mıdır bilemiyorum hiçbir şekilde cildimde hassasiyet oluşturması ve yanmalar söz konusu olmadı. Bu tarz temizleme suları çok ilginçtir ki kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Pahalı bir ürün cildimizde hassasiyet oluştururken uygun fiyatlı bir ürün oluşturmamaktadır.

Bee Beauty Cilt Bakım Serisine ait ürünlerin içerisinde arındırıcı yüz temizleme jeli, nemlendirici yüz temizleme sütü, canlandırıcı yüz toniği, temizleme – peeling – maske özelliği sunan 3’ü 1 arada temizleyici, micellar makyaj temizleme suyu ve çift fazlı makyaj temizleyici ürünleri bulunuyor.
Benim bu ürünler içerisinde kullandıklarım aşağıdaki gibidir. Yorumlarımı sizlerle paylaşıyor olacağım.

Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü

Bee Beauty Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü, 200 ml lik ambalajıyla seyahat boyu olarak yanınızda taşıyacağınız bir ürün. Yapısal olarak kremsi bir yapıya sahip ancak çok yoğun değil. Ovalama gerektirmeden yapmış olduğunuz ağır bir makyajı bile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bazı makyaj temizleme ürünlerini kullandıktan sonra yıkama ihtiyacı hissedersiniz ya ben bu üründe bu hissiyata kapılmadım. İçeriğindeki gliserin ve e vitamini cildinizi nem dengesini bozmuyor. Ve aynı zamanda içerisinde bulunan Aloe Vera ve salatalık özleri cildinizde yumuşaklık hissi veriyor.  Temizleme sonrasında cildiniz kuru gergin değil yumuşak ve nemli bir yapıda kalıyor. Söylemeden geçemeyeceğim bir nokta ise kesinlikle salatalık ve aloe veradan dolayı ağır bir kokusu yok. Çok hafif bir krem kokusu alıyorsunuz.


Micellar Makyaj Temizleme Suyu
 

Misel teknoloji ile geliştirilen ürünler arasında yerini alan Bee Beauty Micellar Makyaj Temizleme Suyu, bu seriye ait diğer ürünler gibi içeriğinde gliserin, aloe vera ve salatalık özleri içeriyor. Cildin doğal dengesini korumaya yardımcı oluyor. Bu temizleme suyunu içer sevmemdeki en büyük nedenlerden biri pompalı bir ambalaja sahip olması diyebilirim. Cildimde hassasiyet oluşturmaması ve çok bastırmadan kalıntıları temizlemesi bu üründen açıkçası beklemediğim bir performanstı. Deneyenlerin yorumlarında okuduğumda acaba mı dediğim ancak denedikten sonra beni şaşırtan bir ürün oldu. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanacağı bu ürün cildimde tahrişe sebep olmasından dolayı benden tam not aldı.
 

Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi

Bu temizleyici sadece göz için görünüyor olsa da tüm cildiniz için kullanabileceğiniz bir ürün. Tüm cilt tipleri için uygun olan çift fazlı yapıdaki bu ürün özellikle göz makyajı çıkarma konusunda hassas olmama rağmen tek bir dokunuşla suya dayanıklı makyajımı çıkardı. İçeriğinde ki pantenol ve gliserin ile suya dayanıklı maskarayı, göz makyajını ve kalıcı ruju kalıntı bırakmadan kolayca temizliyor. Güzel bir şekilde temizlemesine rağmen göz çevresinde yağ bıraktığını söyleyebilirim. Kullandıktan sonra yüzünüzü yıkama hissiyatı yaşayabilirsiniz. Ve ürünü kullanmadan önce biraz fazla çalkalamanız gerekiyor hemen karışmayan bir yapıya sahip. Bu ürününden ambalajı seyahat için çok uygun. Ayrıca fiyat performans ürünü diyebileceğim, birçok pahalı ürüne göre gözlerimi yakmadığı için Teşekkürler Bee Beauty.

kuru cilt beebeauty makyaj temizleyici nemlendirici parabensiz temizleme sütü temizleme suyu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.