Bee Beauty Saç Bakım Yağı

Bee Beauty Saç Bakım Yağı

11 Eylül 2020

2196 kez görüntülendi

Gratis’in kendi ürünlerini severek kullanıyorum. Her Gratis alışverişimde mutlaka birkaç ürününü deneyimlemek için alıyorum. Özellikle Bee Beauty’nin yeni çıkardığı ürünleri yakından takip ediyorum. Argan yağ içeren Bee Beauty saç bakım yağı deneyimlerimi sizinle paylaşmak istiyorum.

Argan yağı içerdiği vitamin ve yağ asitleriyle saç ve cilt bakımı olmak üzere cilt bakımında olduk Fas’lı kadınların güzellik sırrı. “Sıvı Altın” olarak da bilinen argan yağı; tamamen doğal ve bitkisel bir yağ.

Bu üründen bir pompa saç yağı kullanarak saç uçlarıma sıkıyorum. İçerdiği argan yağı ile saçımın parlaklık kazandığını daha ilk sürüşte hissettim. Özellikle kuru saç uçlarına sahip kişilerin mutlaka kullanmasını öneriyorum. Kuru saç uçları kurudukça kırıldığı için mutlaka nemlendirilmesi gerekmektedir.Yüksek ısıya maruz kalan saçların direnç kazanmasını sağlar ve zenginleştirilmiş içeriği ile kırıkların onarılmasına yardımcı olur. Sürekli fön çektirenler ve düzleştirici kullananların mutlaka her uygulamadan sonra kullanması gerekir.  

Saç bakım yağları saç ile ilgili işlemlerin en sonuncusudur. Bu nedenle yağ kullandıktan sonra saçlarınıza başka bir uygulama gerçekleştirmemeniz tavsiye edilir.

Ben çok memnun kaldım. Fiyat performans ürünü olarak mutlaka bir şans vermelisiniz.
 

beebeauty saç bakım kuru saç uçları gratis argan yağı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.