Bee Beauty Yeni Makyaj Temizleme Serisi

Bee Beauty Yeni Makyaj Temizleme Serisi

01 Haziran 2020

361 kez görüntülendi

Gratis’in kendi markası Bee Beauty’e ait cilt bakım ürünlerini çok severek kullanıyorum. Birçok pahalı ürünler ile karşılaştırdığımda kesinlikle çok kaliteli ürünleri var. Bu iddiasını içeriğinde paraben içermemesine bağladığını düşünüyorum. Normalde herkes pahalı ürünlerin kaliteli olduğunu düşünerek markaların kendi ürünlerini kullanmaya çekinir. Bende ilk başta ürünlerine karşı ön yargılıydım. Ancak göz makyaj ürünlerinin gözlerimi yakmaması ve kolayca makyajımı çıkarmaması ile ilk kalbimi fethetti. Bee Beauty, markanın ürünleri sürekli yenilenmekte ve farklı ambalajlarla karşımıza çıkıyor.

Benim severek kullandığım ürünleri detaylı olarak anlattığım linki aşağıya bırakıyorum.

https://www.buseningunlugu.com/Blog/Bee-Beauty-Makyaj-Temizleme-Serisi-9

Nemlendirici Yüz Temizleme Sütü, en çok sevdiğim ürünlerden biri. Ambalajı aynı değişmedi. Ovalama gerektirmeden yapmış olduğunuz ağır bir makyajı bile kolaylıkla çıkarabilirsiniz. Bazı makyaj temizleme ürünlerini kullandıktan sonra yıkama ihtiyacı hissedersiniz ya ben bu üründe bu hissiyata kapılmadım.

Micellar Makyaj Temizleme Suyu, Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanacağı bu ürün cildimde tahrişe sebep olmasından dolayı benden tam not aldı. Bu ürünün yeni ambalajı resimdeki uzun şişe. İçerik olarak aynı olmasına rağmen sadece ambalajları değişiyor. İlk kullanmaya başladığım ambalajı yukarıdaki linkteki gibiydi. Daha sonra aşağıdaki ambalaj ile satışa sunuldu.


Çift Fazlı Makyaj Temizleyicisi, Güzel bir şekilde temizlemesine rağmen göz çevresinde yağ bıraktığını söyleyebilirim. Kullandıktan sonra yüzünüzü yıkama hissiyatı yaşayabilirsiniz. Ve ürünü kullanmadan önce biraz fazla çalkalamanız gerekiyor hemen karışmayan bir yapıya sahip. Bu ürününden ambalajı seyahat için çok uygun. Ayrıca fiyat performans ürünü diyebileceğim, birçok pahalı ürüne göre gözlerimi yakmadığı için Teşekkürler Bee Beauty.

beebeauty makyaj temizleyici göz makyajı makyaj temizleme sütü temizleme suyu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.