Beology Onarıcı Bakım Maskesi

Beology Onarıcı Bakım Maskesi

14 Nisan 2020

178 kez görüntülendi

Schwarzkopf  bir alt şampuan markası Beology ile ülkemizde yeni satılmaya başladı. Beology markasına ait üç farklı seri var. Pembe, mavi ve yeşil renklerden oluşan serilerde beş ürün mevcut. Şampuan,saç kremi,saç maskesi,saç serumu ve saç spreyi. Pembe seri onarıcı & kusurlaştırıcı, mavi seri nemlendirici ve yeşil seri de pürüzsüzleştirme amacı ile üretilmiş.  

Ürün hakkında daha fazla bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz:  https://www.schwarzkopf.com.tr/tr/brands/haircare/beology/onaricibakim/onarici-maske.html

Beology, her saçın ihtiyacına yönelik Onarıcı, Nemlendirici ve Pürüzsüzleştirici & Kusursuzlaştırıcı olmak üzere 3 farklı bakım sistemi ile 3 boyutta değişim vadediyor. Beology'de her bakım sisteminin kendine özel bir kullanım rutini bulunuyor. Bakım sistemleri, okyanuslardan gelen güçle 4 adımda derinlemesine saç bakımı sağlıyor.


Ben büyük ümitler ile aldığım saç bakım maskesinden istediğim sonucu elde edemedim. Verdiği yumuşaklık hemen hemen her saç kremi ya da maskede olan etkiye sahip. Kalıcılığı konusunda bir tık daha fazla diyebilirim. Saçım tarandı herhangi bir açıcıya ihtiyaç duymadım. Ferah bir kokusu var.  Hassas saç derimden dolayı saç ürünlerinin içeriğine özellikle dikkat ediyorum ve bu ürün paraben içeriyor.

Fiyat performans ürünü de değil o yüzden bir daha alır mıyım bilmiyorum. Diğer serilerine belki bir şans verilebilir ama bu ürün düşük fiyatlı bakım maskelerinden farksız.

yıpranmış saç saç bakım maske kuru saç uçları schwarzkopf beology

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.