Bepanthol Güneş Koruyucu Dudak Kremi

Bepanthol Güneş Koruyucu Dudak Kremi

06 Nisan 2021

381 kez görüntülendi

Güneşin etkilerinin günümüzde artmasıyla birlikte sadece cildimizi korumak ne yazık ki yetmiyor. Güneş ile olan ilişkilerimizi doğru ayarlamanın yolu farklı güneş kremleri kullanmaktan geçiyor. Özellikle dudak konusunda hassas olanlar nemlendiricisi arayışı esnasında güneş koruyuculu dudak kremleri ile karşılaşmışlardır. İşte bugün sizlerle uzun zamandır kullandığım ve memnun kaldığım güneş koruyucu özellikli olan Bepanthol’un dudak nemlendiricisinden bahsedeceğim. Daha doğrusu dudak balm’ı diyebiliriz.

Dudak balm’ının içerisindeki pro vitamin B5, balmumu ve E vitamini, kuru ve çatlamış dudaklarıma daha ilk kullanımda nemlendirici sağladı. Vitamin E herkesin bildiği üzere, içeriğindeki antioksidan ile ince çizgi görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Aslında bu balmı diğer balmlardan ayıran en temel özellik, SPF 30 içeriği ile yüksek koruma sağlanmasına yardımcıdır. Dudağımda kaldığı süre boyunca özelliğini yitirmedi ve nemlendirmeye devam etti. Kurumadan kaynaklı gerilmeyi en aza indirerek dudaklarımı yumuşattı. Aynı zamanda yağlı bir his oluşmadı.

Koyu bir blistex taraftarı olarak bu ürün beklediğimden daha fazla beni mutlu etti. Yanımda sürekli dudak nemlendiricisi taşıyan bir olarak bu ürünü bitince tekrar mutlaka alacağım. Güneş kremi sürdükten sonra bu ürünü sürmeden dışarıya adım atmaz oldum. Evde olduğum zamanlarda blistex’e devam ama dışarı çıktığım zamanlarda mutlaka bu dudak kremini sürerek çıkıyorum.

Teşekkürler Bepanthol,

 
 

bepanthol dudak bakımı dudak kremi güneş bepanthen güneş kremi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.