Bepanthol ile Cilt Bakımı

Bepanthol ile Cilt Bakımı

04 Şubat 2019

815 kez görüntülendi

Bepanthol uzun yıllardır hepimizin evlerinde bulunan her derde deva krem! Roaccutane kullandığım zamanlarda bepanthol yanımdan ayırmadığım bir kremdi. Cildime başka bir şey süremediğim için bu kremi cildime rahatça uygulayabiliyordum. Dudak nemlendirici ve cilt bakım ürünleriyle bepanthol yenilendi ve çeşitliliği arttı. Tek tip krem olmaktan çıktı.

Bepanthol Cilt Bakım kremi kuru ciltler için ve pul pul dökülmeler konusunda kesinlikle onarıcı etkisi var. Kış aylarında soğuk havadan korunmak için bire bir. Bütün gün dışarda duracak olduğum zamanlarda dışarıya çıkmadan uyguluyorum ve cildimi soğuya karşı maske gibi saran krem sayesinde cildimin soğuktan gerilmesini engelliyorum. El ve yüz kullanımı için idealdir.

Bepanthol Onarıcı Bakım Merhemi Tahrişe yatkın cilt bölgelerinizin bakımı için kullanabileceğiniz bir ürün. İçeriğinde ki Pro vitamin B5 ile özellikle kış aylarında cildimizin kurumasından kaynaklı yaşadığımız çatlama ve tarişe yatkın olan bölgelere kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kışın sürekli kapalı kalan cildimizin kurumamasına engel olamıyoruz. Dirsek, topuk ve diz bölgelerinde zamanla nem oranı azalarak cildin su içeriği düşer. Bu bölgelere daha çok nem desteği sağlayarak kurumasını ve tariş olmasını önleyebiliriz. Egzama tedavisinde bu krem önerilmektedir. Bepanthol ile nem uygulayarak cildin nem dengesini geri kazandırmış oluruz.

Bepanthol F Vücut Losyonu gramaj olarak daha büyük olduğu için, duştan sonra tüm vücudunuza da uygulayabilirsiniz. Kolay emilimi sayesinde tüm vücudunuza nem desteği sağlayabilirsiniz. Cildi ve vücudu çok kuru olanlar için kozmetik markalarının ürünleri yetersiz gelebilir. Eczanelerden temin edebileceğiniz bu losyon vazgeçilmeziniz olacaktır.

Yine Bepanthol'un yeni piyasaya sürdüğü Dudak Kremi kuruyan dudaklarınızı nemlendirirken pürüzsüz bir görüntüye ulaşmasını sağlar.

Tek bir kremi birçok amaç için kullanırken Bepanthol sesimizi duyup bize özel her ihtiyacımıza özel krem yapmış. Bepanthol ürünlerii hakkında daha detaylı bir bilgiye http://www.bepanthol.com.tr/ den ulaşabilirsiniz.
Teşekkürler Bepanthol :)

roaccutane kuru cilt cilt bakımı bepanthol nemlendirici dudak kremi vücut losyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.