Bursa'da Yeni Yıl Pazarı

Bursa'da Yeni Yıl Pazarı

02 Mart 2019

1114 kez görüntülendi

Acısıyla, tatlısıyla, iyisiyle kötüsüyle bir yıl daha geçti. Aralık ayı yaklaşırken insanı sarar yılbaşı heyecanı. İçini ısıtacak sıcacık yılbaşı şarkıları vardır ya arka fonda yılbaşının gelişini haber verir. Her yer yılbaşı süsleriyle ışıl ışıl. Aralıkta havalar soğur ama etrafın neşesi insanın içini ısıtır. Yeni yıla farklı umutlar bağlar insan geçmişi unutup. Yeni heyecanlarla yeni yılın gelişini bekler.

Kapalı Avmlerin sıkıcı havasında ki kafelerde oturmaktan sıkılanlar için Podyum Park soluk alabileceğiniz bir Yaşam ve Eğlence Parkı. Adres ve ulaşım bilgilerine  http://podyumparkbursa.com/ dan ulaşabilirsiniz.

Yılbaşı heyecanını sarmışken Podyum Park'ta bu heyecanınızın tadını çıkartabilirsiniz. Her yer muazzam bir şekilde özenle süslenmiş. Girişte sizi kardan adamlar karşılıyor. Kocaman çam ağacı ve kızağı çeken geyikler resim çekilmek isteyenler için güzel bir arka plan oluşturuyor. Bu sıralar Bursa'ya yağan kara ben yetişemedim ama yıl başı karesini tamamlamıştır. Arka fonda çalan christmas şarkılarına etrafın renkleri bir de karın güzelliği eklendi mi insan daha başka nasıl hissedebilir mi yeni yıl heyecanını.


Orta kısımda kurulan Yeni yıl stantlarda yeni yıl ile ilgili birçok ürün bulabilirsiniz. Organizasyon şirketlerinin açmış olduğu stantlar, yıl başı gecesi davet vermek isteyenler için daha keyifli hale getirmek için işlerinin başındalar. Catering şirketlerinin açmış olduğu birkaç stantta yılbaşı geceniz için pasta ve kurabiye siparişi verebilir, hazır satılan şekerlemelerden alabilirsiniz. 

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2017 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi isteriz. Tabi yeni yıl deyince akla gelen en heyecanlı an hediyelerin açılmasıdır. Hediye vererek, karşısındaki insanın düşünüldüğü hissetmesini sağlamak yüzünde bir tebessüme neden olur ya işte bence en büyük mutluluk budur. Hangi insan sevmez ki hediye almasını. Yeni yıl heyecanı insanı hediye konusunda da için kıpır kıpır eder. 

Podyum Park'ta kurulan stantlarda hediyelik birçok ürün bulabilirsiniz. Yıl başına özgü hediyelerin dışında kullanışlı birçok ürün mevcut. İnsan stantların arasında gezerken bol bol resim çekilmeden kendini alamıyor. Çok güzel kareler elde etmeniz mümkün.

Yeni yıl hepimize başta sağlık, huzur, mutluluk ve en önemlisi ülkemize ve dünyaya Barış getirsin. Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun!

Şimdiden İyi Seneler!

bursa yılbaşı podyum park

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.