Creightons Blonde Sunshine Saç Bakım Kremi

Creightons Blonde Sunshine Saç Bakım Kremi

02 Mart 2019

421 kez görüntülendi

Her kadın güzel ve bakımlı saçlara sahip olmak ister. Saçın görünüşü ve yapısı sosyal yaşantımızı olumlu etkiler ve kendinizi daha iyi hissetmemizi sağlar. Bakımlı ve özenli saçlar kişinin kendine olan öz güvenini artırır ve pozitif bir enerji sağlar. Yapılması gerekenlerin başında saçınızı tanıyarak uygun ürünleri kullanmak ve saçların düzenli olarak yıkanmasıdır.

Günlük hayatta kullanacağınız ürünleri mümkün olduğunca doğal ürünlerden seçmeye çalışmalısınız ve içindeki katkı maddeleri kontrol ederek tercihimizi doğal ürünlerden yana kullanmalıyız. Doğru ürün seçimi saçınız için gereken bakımı en üst seviyede tamamlayacaktır.

Gratis'te satılan Creightons serisinin Blonde Sunshine Ekstra Nemlendirici Bakım Kremini denedim. İngiliz menşeli marka, parlaklık ve bakım sağlamanın yanında, sarı saçlarda renk değişimlerine karşı çok hassas olma problemleri ile savaşmaya yardımcı olmayı vadediyor.  Kuruluk, şekil verilebilirlik ve kontrol gibi her saç sorunu için çözümler sunuyor. Saç uçlarımda yumuşaklık ve parlaklık verdiğini söyleyebilirim. Bu ürünün şampuanını kullanmakta tereddüt ettim saçlarımın kepekli olduğu için şampuanımı değiştiremiyorum. Daha önceki yazımda yazmış olduğum Kepek Sorunsalı yazısına bu linkten  https://www.buseningunlugu.com/Blog/Kepek-Sorunsali-34  ulaşabilirsiniz.

Saç diplerime değdirmeden saçlarımın boylarına sürdükten sonra 3-4 dakika bekletip yıkıyorum.  Sarı saçların özellikle uçları çok kolay tiftiklenmektedir. Bu ürün sonrasında kolay taranmasını söyleyebilirim.

John Frieda’nın Sheer Blonder bu ürünün muadili diyebilirim. Ancak fiyat olarak daha düşük fiyatlı olduğu için kesinlikle fiyat performans ürünü.

yıpranmış saç saç bakım maske kuru saç uçları creightons john frieda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.