Dalından Tazecik Narenciye

Dalından Tazecik Narenciye

25 Mart 2019

248 kez görüntülendi

Kışın gelmesiyle birlikte vücudumuzun ihtiyacı olan C vitamin yüklü meyveler tezgahlarda yerlerini almaya başlıyor. Çeşitli vitaminler ile sayısız faydası olan narenciyeleri mevsiminde bolca tüketmekte yarar var. Mevsiminde yenen meyveler hem besinsel açıdan zengin hem de daha lezzetli oluyor. 

Portakalbahcem.com'dan gelen bu paket sıcacık görüntüsü ve ambalajları ile içim bu kış gününde içimizi ısıttı. Özenle hazırlanmış kutunun içinde Portakal, Mandalina, Greyfurt, Nar, Kurumuş Kan Portakalı, Kurumuş Portakal, Kurumuş Nar taneleri, Mandalina ve Portakallı çikolatalar kutuyu açar açmaz kokusuyla buram buram tazelik koktu. 

Paket bizi dünyanın en lezzetli portakallarının yetiştiği Finike’nin portakal bahçelerine götürüyor. Katkısız ev yapımı reçeller, mis kokulu kurabiyeler ve Finike Portakalını bizlerle paylaşıyor. Dalından özenle toplanan meyveler özenle paketlenerek 24 saat içinde size ulaşıyor. Hasadında gönderilen meyveler özenle mevsiminde gönderilmekte. Hasat başladığında bilgilendirilmek istediğiniz meyveler için size geri dönüş yapmaktalar. 


Turunçgiller ailesinden olan Mandalina kanı temizler. Hepimizin bildiği C vitaminin yanında karbonhidratlar açısından çok zengin bir meyvedir. Bunun yanında bol lif ve protein içerir. Kan Turunçgiller ailesinden olan Mandalina kanı temizler. Kan basıncını düzenlemesinin yanında sağlıklı bağışıklık sistemine destek olur. 

Biz kızların en çok seveceğimiz özelliği; Cildi serbest radikallerden koruyarak, güneş ışınlarının neden olduğu zararları gidermektedir. Mandalina kabuğu direkt olarak cilde uygulanarak cilt sağlığına katkıda sağlayabilirsiniz. Ayrıca kırılgan saç yapılarının ortadan kaldırılmasında büyük rol oynar. Saç dökülmesini engelleyerek, serbest radikallerin verdiği zararları giderir. 


Portakal ve Greyfurt ‘un içeriğinde sağlığa faydalı bolca flavonoid bulunuyor. Uzmanlar, “Flavonoidler kan damarları fonksiyonlarını güçlendirir ve antienflamatuavar etkisi sayesinde felce sebep olan kan pıhtılaşmasını azaltır” demektedirler. Portakal içeriğinde ki C vitamini sayesinde cilt esnekliğini geliştirmek ve kırışıklıkları azaltmada büyük rol oynar.

Finike'den Kurutulmuş Portakal Dilimleri ve Kan Portakal Dilimleri hiçbir katkı maddesi olmadan kurutulmuş. Ve aynı zamanda tüm lezzeti ve suyu içinde olarak kurutularak ara öğünlerinizde severek tüketeceğiniz birer atıştırmalık haline getirilmiş. 


Özellikle tatlı-mayhoş olan hicaz narları mevsiminde toplanarak özenle kurutulmuş. Vitamini tanelerinde olan Hicaz Narı Çay ve kahve keyfilerinize size çok güzel eşlik edebilir. İkramlarda, kek, pasta ve kurabiye yapımında, salatalarınızda kullanabilirsiniz. Detoks sularınıza nar kurularımızla güzel bir görünüm ve tat katabilirsiniz. 

Ve Portakallı Çubuk Çikolatanın tatlı krizleriniz için masum bir atıştırmalık olacağına eminim. Portakalın lezzetinin yanında çikolatanın harika tadıyla birleşince enfes bir atıştırmalık haline gelmiş. Tadına bayılacaksınız. Benim en çok sevdiğim Mandalina Reçeli kahvaltılıklarımın vazgeçilmesi olacağı kesin. Tamamen doğal ve taze mandalinalardan yapılan kapağını açar açmaz kokusunun yanında tadına da bayılacağınız bir tat. Diğer reçellerin ağızda bırakan şeker ağırlığı olmadan yiyebilirsiniz.

Ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgilere https://www.portakalbahcem.com/tr/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

c vitamini portakalbahcem narenciye

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.