Essence Light Up Your Face Aydınlatıcı Paleti

Essence Light Up Your Face Aydınlatıcı Paleti

03 Mart 2019

837 kez görüntülendi

Bu sıralar sıkça aranan ve makyaj malzemelerimizin arasında yerini almaya başlayan aydınlatıcılara rağbet büyük. Hızla makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi arasına girmeyi başaran bir ürün oldu. Essence ürünlerini tercih etme nedenleri ambalaj ve renklerinin çekici olmasının yanında fiyatına göre kaliteli olması beni cezbeder oldu. Essence uygun fiyatlı olmasıyla birçok kullanıcıya kaliteli makyaj yapma imkânı sunuyor.  Essence ürünlerine Rossman ve Gratis mağazalarında bulabilirsiniz.

Essence Light up your Face Aydınlatıcı Paleti bronzer kullananlar ve cildini aydınlatıcı ile aydınlatmak isteyenler rahatlıkla tercih edebilir. İlk bölümde bulunan daha mat yapıya sahip olan kısmı bronzlaştırıcı, 2 kısmı aydınlatıcıson bölmede ise hafif simli yapıda bir allık bulunmaktadır. Renkler son derece soft ve çok zaman almadan uygulama yapabileceğiniz yapıda.

Gelelim uygulamaya;
Makyajınızı tamamladıktan sonra ilk olarak bronzlaştırıcıyı fırça yardımıyla elmacık kemiklerinizin altına birazda şakaklarınıza sürebilirsiniz.
İkinci adımda aydınlatıcıyı elmacık kemiklerinize en üst noktasına uygulayabilirsiniz.
Son adımda ise bronzlaştırıcı ve aydınlatıcının orta kısmında kalan elmacık kemiklerinize uygulayarak işleminizi bitirebilirsiniz.

Küçük bir notcuk:  2.adımda uyguladığınız aydınlatıcıyı bir miktar çenenize ve alnınızın ortasına, bronzlaştırıcıyı ise bütün kemik çizgilerinize uygulayabilirsiniz. 

Normalde aydınlatıcı paletlerinin fondöten yapıda olanlarının kullanımı çok ağır makyaj yapanlar için özellikle uzun zamanlar gerektiriyor. Bu palet pratik olarak aydınlatıcı olarak görevini yerine getirirken kullanım kolaylığı ile de kullanıcının yüzünü güldürüyor.  Kolay uygulanmasıyla birlikte kalıcılığı konusunda da benden tam not aldı.

highlighter allık essence bronzlaştırıcı aydınlatıcı paleti

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.