Essence ile Paris’e Yolculuk

Essence ile Paris’e Yolculuk

24 Mayıs 2020

348 kez görüntülendi

Yazın gelmesi ile hangimizin içi cıvıl cıvıl olmuyor ki. Renk renk kıyafetlerimizi süsleyecek, makyaj ürünleri tam bu mevsimlerde en çok tercih edilenlerden.  Paletlerin yaratıcıları dört şehrin görüntülerinden ilham almış. Paris, Sidney, Rio de Janeiro ve New York. Alışveriş esnasında ambalajının üstündeki Paris hemen dikkatimi çekti. Renkleri kullandığım tonlarda olmasa tercih etmezdim ama en sevdiğim pastel renklerin olunca hemen bir şans vermek istedim. O zaman Salut Paris !

Essence Salut Paris Eyeshadow, soft renklere sahip ve 9 ayrı renk ile göz kapağınızı renklendirmeni için hazır. Göz kapağımda ilk sürdüğüm gibi kalması sadece 7/8 saattir. Ve sonrasında soluyor. Yoğunluğunu zaman geçtikçe kaybediyor. Far bazı kullanarak daha fazla kalmasını sağlayabilirsiniz. Ama mat renklerde bazı far bazları parlaklık yarattığı için o görüntüyü sevmiyorum.


Ürünün netteki özelliklerinde yazan aşağıdaki gibidir.

- Göz kapağını renklendirmek için özel olarak geliştirilmiş göz farıdır.
- Yumuşak toz yapısı kolay uygulama sağlar. 
- Özel formülü gün boyu kalıcılığını korur.

Nasıl Kullanılır: Bir fırça yardımıyla göz kapağınıza eşit bir şekilde uygulayınız.Tercihe göre gölge uygulaması içinde kullanabilirsiniz.
Öneri: Göz makyajınızın daha belirgin görünmesi için far uygulamasından sonra eyeliner ve maskara uygulayabilirsiniz. 

Şahsen benim için tek dezavantajı ambalajı oldu. O kadar sağlam değil ve temelde sadece sert bir karton parçasından oluşuyor. Bu yüzden seyahatlerim esnasında bavula koyduğum zamanlarda dikkat etmem gerekecek.

göz makyajı paris göz farı essence

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.