Estee Lauder MagnaScopic Mascara

Estee Lauder MagnaScopic Mascara

07 Şubat 2019

557 kez görüntülendi

Estee Lauder MagnaScopic Maximum Volume Mascara hakkındaki yorumlarımı daha önceki yazımda bahsetmiştim. Ancak en çok aranan ve hakkında soru sorulan ürün olduğu için daha ayrıntılı yazmak istedim. Kullanım kolaylığı açısından şimdiye kadar ki en kolay uygulama yaptığım bir ürün. Bu ürünün fırçası kesinlikle topaklanmayı önleyen bir yapıda. Diğer maskaralardan daha iyi verim almak için bir süre geçmesini beklerdim ancak bu mascara da ilk günden itibaren istediğiniz şekilde sürebilirsiniz. Ben rimel kullanmadan önce mutlaka rimeli elim ile ısıtıyorum ve o şekilde uygulamasını yapıyorum. Isınan rimel daha kolay uygulanırken eşit olarak sürülmesini sağlıyor. 

Estee Lauder Magna Scopic Maximum Volume Maskara hakkındaki yorumlarımı daha önceki yazımda bahsetmiştim. Ancak en çok aranan ve hakkında soru sorulan ürün olduğu için daha ayrıntılı yazmak istedim. Kullanım kolaylığı açısından şimdiye kadar ki en kolay uygulama yaptığım bir ürün. Bu ürünün fırçası kesinlikle topaklanmayı önleyen bir yapıda. Diğer maskaralardan daha iyi verim almak için bir süre geçmesini beklerdim ancak bu maskara da ilk günden itibaren istediğiniz şekilde sürebilirsiniz. Ben rimel kullanmadan önce mutlaka rimeli elim ile ısıtıyorum ve o şekilde uygulamasını yapıyorum. Isınan rimel daha kolay uygulanırken eşit olarak sürülmesini sağlıyor. 

Bir diğer sevdiğim yönü bu maskaranın kirpikleri tek tek ayırarak 3 katı dolgunluk sağlıyor. Aynı zamanda daha dolgun bir görüntü sağlayarak takma kirpik etkisi yarattığını söyleyebilirim. 2 Kat üst üste uygulayınca takma kirpik takmışçasına bir görüntü veriyor. Özel davetlerinizde takma kirpik ağırlığı istemeyenlere önerebileceğim bir ürün. Daha öncesinde kirpik kıvırıcıyla nazikçe kıvırarak daha iyi etki alabilirsiniz.

O yazıma buradan ulaşabilirsiniz.  http://www.buseningunlugu.com/Blog/Goz-Makyaji-ve-Temizligi-16

Ve küçük bir not eğer kirpikleriniz tek tek ayrılmıyor ve istediğiniz görüntüyü elde edemiyorsanız. Bir fırçanın ucunu pudraya sürerek kirpiklerinize uygulayınız. Böylece rimel sürmeden önde kirpikleriniz daha kolay ayrılacaktır.

Kolay çıkarılabilen bir yapıya sahiptir. Lens ve hassas gözlere için kolay çıkma özelliğiyle çıkardıktan sonra yanmalara sebep olmuyor. Nemlendirici içeriğiyle kırılmaları ve topaklanmayı önlüyor. Yoğun makyaj yaptığınız zamanlarda alt kirpiklerinize rahatça uygulayabilirsiniz. Diğer maskaralara nazaran alt kirpiklerde bariz bir şekilde dikkat çekmeyecek yapıdadır.

Küçük bir not daha rimeli kirpik uçlarınızda rimeli 5 saniye bekletmeniz daha kıvrık uçlu hacimli ve uzun kirpikler elde edebilirsiniz. Tüm kirpiklerinizde eşit derecede dağılım sağlayan bu rimel ile özel günlerinizin vazgeçilmesi olacaktır.

rimel estee lauder göz makyajı magna scopic maximum volume mascara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.