Evree Çok Kuru Ciltler için Body Balm

Evree Çok Kuru Ciltler için Body Balm

07 Ekim 2019

1409 kez görüntülendi

Yepyeni pespembe bir ürün denemesi ile karşınızdayım. Pembe görünce dayanamayanlar kulübüne üye olarak ambalajı beni al beni al dedi 😊 Birde kuru ciltlere özel nemlendirici olduğunu duyunca hemen denemeye karar verdim ve iyi ki denemişim dediğim bir ürün oldu.

Kurumuş ve cansızlaşmış ciltler için nemlendirme ve elastiklik sağlamaya yardımcı olmayı vadeden bir ürün. Yapısı olarak değerlendirecek olursam ne balsam ne krem iyisinin arasında bir yoğunlukta. Kuru ciltlerin yanı sıra esnekliği azalmış ciltler için, içeriğinde makadamia yağı, guarana ekstresi, sarmaşık ve zencefil lipidleri ile cildinizi nemlendirirken gerginliğini arttırmaya, cildinizi nemlendirmeye ve beslemeye yardımcı olacaktır.400 ml ambalajı aile boyu kullanıma uygun. Çok bereketli bir ürün, az sıkmanız sonucunda büyük bir alana uygulayabilirsiniz. Banyo veya her duştan sonra tüm cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Sürdükten sonra hafif bir hoş koku teninize nüfus etmekte. Kadifemsi bir hissiyat bırakmaktadır.

Ben Watsons’un internet sitesinden çok uygun bir fiyata almıştım. Denk geldiğinizde mutlaka alıp denemenizi tavsiye ederim.
 

kuru cilt nemlendirici body lotion evree

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.