Flormar BB Spray Mousse Primer

Flormar BB Spray Mousse Primer

07 Şubat 2019

694 kez görüntülendi

Farklı markaların farklı ürünlerini deneyimleyerek sizlerle paylaşmaya çalışıyorum. Flormar bu aralar yeni ürün yelpazesi ve web sitesinde yarattığı fark ile gündemde. Neredeyse her awm’de kolayca ulaşabileceğiniz standlarının yanı sıra web sitesi üzerinden indirimleri sayesinde kullanıcılarına farklı kanallardan erişim imkânı sağlıyor. Flormar, son zamanların makyajda trend olan mousse yapıda fondöten ve makyaj primer’ı ile sizlerle. Cildinin doğal ve kusursuz görünmesini isteyenlerin yeni gözdesi olacak mousse yapıdaki ürünler BB özelliği taşımasıyla dikkat çekiyor.

Bu aralar malum indirimlerin peş peşe gelmesiyle ihtiyacım olmasa da hem fiyatından dolayı hem de bu tarz bir ürün kullanmadığım için deneyimlemek istedim. Sadece gece makyajında fondöten kullanan biri olarak Primer’ı almayı tercih ettim. BB Spray Mousse Primer, kremsi yapısı ile uzun süreli makyajının kalmasını isteyen kullanıcılarının ihtiyaçlarına yanıt vermek için üretilmiş. SPF 25 koruma faktörüyle cildi koruyarak pürüzsüz bir görünüm sağlıyor.


Resimdeki ölçü, cildiniziniz yarısına yetecek büyüklükte. Sıkarken biraz elinizi korkak alıştırmanızı tavsiye ederim çünkü bir anda çok ürün çıkabiliyor. Uygulaması kolay olan bu ürünü bir sünger yardımı ile de uygulayabilirsiniz. Ben göz çevreme sürmeden parmaklarımla uyguladım. Uygular uygulamaz cilde bir renk veriyor diyebilirim belki de benim tenimin çok beyaz olmasından kaynaklı olabilir. Hafif sedefli duruşu günlük makyaj içinde ideal. Sedefli ama parlak değil. Sürdükten sonra 1-2 kullanımda üstüne başka bir ürün sürmeden öylece çıktım.

Ambalaj olarak küçük olmasının avantajı makyaj çantamızda yer kaplamaması diyebilirim. Bir daha özellikle gider alır mıyım bilmiyorum ama denk gelirse indirimden alabilirim. Ambalajı küçük olmasına rağmen baya gidecek bir ürün.

Amacına uygun olarak cilt dokusunu düzenleyerek pürüzsüz bir görünüm sağlıyor diyebilirim. Benim gözenek problemim yok ancak olanlar için gözenekleri de doldurarak cildinizi pürüzsüz makyaja hazırlıyor. Ağırlık yapmadan cilde yapış yapış hissiyat vermemesini sevdim. Bu serinin fondöten kullanmadım ancak primeri fondötenden önce kullanmak fondöteninin performansını arttırabilir diye düşünüyorum.

Sorularınız için bana İletişim kısmından ya da buraya yorum bırakarak ulaşabilirsiniz. Umarım yazımı beğenirsiniz.
Herkese mutlu günler!

flormar primer bb

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.