Gabrini Highlighter

Gabrini Highlighter

06 Şubat 2019

1047 kez görüntülendi

Herkese Merhaba. Bugün size Gabrini highlighter’dan bahsedeceğim. Daha önce hiçbir ürününü kullanmadığım bir marka iken internette o kadar çok konuşulan bir highlighter haline geldi ki bende dayanamadım temin ettim. Sadece gece makyajında highlighter kullanmayı seven biri olarak bu ürün beni tamamen tercihimden vazgeçirerek günlük makyajımda kolaylıkla uygulayabileceğiniz bir ürün haline geldi. Şimdi ürün hakkındaki yorumlarıma gelecek olursak;

Bu ürün her ne kadar The Balm Mary Lou benzerliğiyle konuşulsa da tamamen farklı ürünler diyebilirim. Mary lou daha simli bir yapıda iken gabrini highlighter’da sim yok. Bu ürünün rengine sedefli simli olmayan inci beyaz diyebiliriz. Mary lou ise daha sarılı bir tona sahip. Mary Lou 8,5 gramlık ambalajda, Gabrini ise 12 gramlık ambalajda ve kendi içinde aynalı gayet şık bir ambalajı var. Kırılmaması içinde gayet sağlam bir ambalaj.


Gabrini bu ürünü 4 farklı renkte çıkarmış. Benim aldığım numarası 01 numaralı en açık numarası aslında tam istediğim renkti diyebilirim. Çok hafif günlük makyaj yapanlar için ideal bir ton diyebilirim.

Pigmentasyonu baya yoğun olmasına rağmen dağılması kolay. Fırça yardımıyla da çok kolay uygulayabileceğiniz bir ürün. Parmak uçlarınızla da uygulama yapabilirsiniz. Kalıcılığı konusuna gelecek olursak sabah sürdüğümde akşam makyajımı çıkarana kadar kalıyor.


Kremsi yapıdaki highlighter uygulamaları zaman aldığı için bu formdaki ürünler kullanım kolaylığı sağlıyor.  Ben gündüz makyajımda fondöten yerine pudra kullandığım için highlighter’ı sadece kaş altıma ve elmacık kemiklerime uyguluyorum.

Kesinlikle fiyat performans ürünü diyebilirim. Ben kokusunu da beğendim sürdükten sonra da kokusu devam ediyor. Bu kokudan rahatsız olanlar olabilir ama kesinlikle hoş bir kokusu var. Gabrini cosmetic’in ürünlerine ulaşmak pek kolay değil. İnternet üzerinden ürünü alabilirsiniz.

Umarım yazımı beğenirsiniz. Sorularınız için bana İletişim kısmından ya da buraya yorum bırakarak ulaşabilirsiniz. 
Herkese bol ışıltılı günler!

gabrini highlighter

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.