Garnier Saf & Temiz Micellar Su

Garnier Saf & Temiz Micellar Su

23 Mayıs 2020

305 kez görüntülendi

Garnier’in cilt bakımı konusunda geniş bir ürün yelpazesi var. Temizleme suyu hariç farklı ürünleri deneyimleme fırsatım olmuştu ancak bu ürünü ilk defa deneyimledim. Gördüğünüz gibi ürünün yaklaşık 1/3 ünü kullandım ve artık yorumlarımı yazmaya hazırım. Bu ürünün reklamı ünlüler tarafından çok yapıldı. İndirimdeyken merak edip aldım.  

Öncelikle ürünün vaatleri şöyle;

Tek adımda:

– Makyajı Temizler
– Cildi Arındırır
– Matlaştırır

Micellar teknolojisiyle, ovalamaya gerek kalmadan ciltteki kalıntıları ve yağ fazlasını mıknatıs gibi çeker. Makyajı temizler, cildi arındırır, matlaştırır.


Ürün hakkındaki yorumlarına gelecek olursak, ürün çok hafif bir BB krem çıkarmak için uygun olabilir ancak ağır bir makyajı çıkarma konusunda başarısız. Ağır makyajınızı çıkarmak için biraz ovalamanız gerekiyor. Hassas ciltlere özel olarak tercih ettiğim bu ürünün amaca yönelik olduğunu söyleyemeyeceğim. Bastırarak çıkarmaya çalıştığınızda cildiniz hassas olduğu için kızaracaktır. Suya dayanıklı maskara ve diğer ürünleri çıkarmayı denemeyin bile normal maskarayı bile çok zor çıkarıyor. Bugüne kadar denediğim hiçbir misel suyu makyajımı tamamen çıkaramadı. 

Cildi canlandırma ve matlaştırma özellikleri ise oldukça zayıf. Normalde gün içinde tonik olarak gül suyu kullanan birisiyim. Kesinlikle gül suyunun daha başarılı olduğunu düşünüyorum.Ürünü bitene kadar hafifi makyajı temizlemek için ya da tonik niyetine kullanırım ama bir daha asla almam. İşlevini düşünecek olursak fiyatı uygun değil. Benim en sevdiğim ürün  Bee Beauty’nin hemnde fiyatı çok uygun olan makyaj temizleyici serisi. Siz bu ürünü kullandınız mı hakkında neler düşünüyorsunuz?
 

makyaj temizleyici temizleme suyu garnier saf & temiz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.