Gliss Onarıcı Süt Proteini

Gliss Onarıcı Süt Proteini

22 Haziran 2020

612 kez görüntülendi

Saçımın bakımlı olması daha canlı durması için farklı ürünleri deneyimlemeyi çok sevdiğimi beni takip edenler bilir. Gliss’in saç bakım sütlerini reklamlarda çıktığında hemen denemek istedim. 3 farklı ihtiyaca yönelik olarak üretilen süt bakım sütlerinden onarıcı olanını deneyimledim. Şimdi saçı onarırken güzelleştiren süt bakımı hakkında sizlerle deneyimlerimi paylaşacağım.

Gliss Onarıcı Beauty Milk Süt Proteini (Sarı)
Sizin de saçlarınız boyalı, çok işlem görmüş ve yıpranmış ise saçlarınıza keratin takviyesi yapacak olan sarı renkli olan sütü tercih edebilirsiniz. Keratin bağlama teknolojisiyle saçlarınızı içeriden onarmayı hedefliyor. Saçlarınızı kestirmenizin belki de önüne geçmenize yarayacak mis kokulu bir günlük sprey. Kokusu şampuan kokusu gibi. Her gün saçını yıkmayanlar için çok ideal bir ürün. Her sürdüğünüzde sanki duştan çıkmış gibi saçlarınız tertemiz kokacak!

  • Besleyici süt proteini ile onarırken güçlendirir, güzelleştirir.
  • Besleyici süt proteini ile onarırken saçları pürüzsüzleştirir, canlılık ve yumuşaklık kazandırır.
  • Besleyici süt proteini ile onarımı sağlayarak saç yüzeyini güzelleştirir.
  • Çiçek özleri içeren besleyici süt proteini saçın iç yapısını ve yüzeyini keratin ile derinlemesine onarır.
Gliss Beauty Milk Süt Proteini Sprey Kullanımı
Bu serinin üç ürünü de beyaz renkte ve sıvı kıvamlı. Kullanmadan önce mutlaka çalkalamanız gerekiyor. Aksi halde dibe çökerek yoğunlaşabiliyor. Ben saçımda yağlandırma yapmaması için daha çok saç uçlarına uyguluyoruö.. Saçlarınıza sürer sürmez pürüzsüz ve yumuşacık olduğunu hissedeceksiniz. Kuru saçlarınıza uyguladığınızda da parlaklığı göreceksiniz. Güzellik sütü bu anlamda kuru saçlarınızda da parlaklık vermek için size yardımcı olur. 


Bu serinin 3 farklı ürününe kısaca bir göz ataca olursak. İhtiyacınıza yönelik aşağıdaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Ben sarıyı sevdim ancak bir sonrakinde canlı görünüm istediğim için pembe olanını alacağım.

Zayıf Ve Güçsüz - Protein Takviyesi. (Turuncu)
Mat ve Cansız - Sıvı İpek Teknolojisi. (Pembe)
Yıpranmış - Keratin Bağlama Teknolojisi. (Sarı)

Ben bu ürünü severek kullandım. Hangi ihtiyacıma yardımcı oldu derseniz. Saçlarımın günlük olarak ihtiyacını karşıladı ve duştan çıkmış gibi tertemiz kokmasına sebep oldu diyebilirim. Günlük kullanımda sizi mutlu edeceğinden şüphem yok. Ve saçlarınızı ağırlaştırmadığı için kesinlikle seveceksiniz. Hafif ambalajı ile günlük çantanızın içinde ya da plaja, spora giderken çok rahat taşıyabilirsiniz. 
 

saç bakım kuru saç uçları gliss

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.