Güçlü Saç Uçları Doğanın Enerjisi ile Mümkün

Güçlü Saç Uçları Doğanın Enerjisi ile Mümkün

08 Şubat 2019

647 kez görüntülendi

Hindistan cevizi yağı yüzyıllardır güzellik bakımı amacı ile kullanılmaktadır. Kimi zaman bir kozmetik ürün içeriğinde kimi zaman kullanıcıların direk kullanımlarına rastlamaktayız. Faydaları o kadar çoktur ki saymakla bitmez. Donmuş biçimde doğal nemlendirici olarak kullanılmaktadır.  Besleyici özelliği ile ön plana çıkan Organik Hindistan cevizi yağını güvenle saçınıza ve cildinize sürebilirsiniz. Hatta bu yağı salatalara ekleyerek yağ yakımı için kullananlar artmakta.

Saç kuruluğu ve saç ucu kırıkları herkesin bıktığı ve çözüm aramaktan yorulduğu bir sorun haline gelmiştir. Genelde saç bakımı ürünleri tercih ederken saç diplerimize yatırım yaparak saç uçlarımızı ihmal etmekteyiz. Elidor “Güç doğamızda var” sloganıyla Doğanın Enerjisi serisini piyasaya sundu. Reklam ve afişlerdeki rengarenk ürün tasarımları ile tam yaza uygun bir biçimde heyecan verici. Evde de saçlarınıza özel olarak bakım yapmamızı kolaylaştırma amaçlı Hindistan cevizi yağı ile yeni bir formül ile geliştirdi.

Serinin ürünlerini çok merak etmeme rağmen Cılız ve sağlıksız saç uçları görünme için özel geliştirilen formülü ile Doğanın Enerjisi Hindistan Cevizi Yağı şampuanını deneyimledim.

Bu şampuan saçlarınızı mat ve kuru görüntüden uzaklaşarak yumuşacık ve parlak saçlara kavuşmanızı sağlayacak bir çözüm vadetmektedir. İçeriğindeki Hindistan cevizi yağı saç uçlarını besleyip koruyarak kırılmalarını da engelleyerek saçınızın gözle görülür bir şekilde onarılmasına yardımcı olmakta. Sadece saç uçlarınıza değil tüm saçınıza uygulayacağınız bu ürün saçı dipten uca besleyerek ve harika bir görünüm kazandırmakta.
Ph dengeli olması benim için artı hanesinde bir tık. Koparak dökülen kırılmaya meyilli saç uçlarını için ideal olan bu şampuan uzun vadede beklentileri karşılayabilir ancak ilk yıkamada bir değişim beklemek yanlış olur.  Ben sadece saç uçlarıma uyguladım. Genelde 2 kere şampuanlıyorsam her defasında saç uçlarıma şampuan sürmemeye çalışıyorum. Bu ürünü 2 kere saç uçlarıma uygulayarak yıkadım.

Herkese mutlu günler

saç bakım elidor hindistan cevizi şampuan kuru saç uçları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.