Güneş Işığı etkili Note Fondöten

Güneş Işığı etkili Note Fondöten

07 Şubat 2019

598 kez görüntülendi

Bronz ürünleri seven biri olarak bu tarz ürünleri deneyimlemeyi daha çok seviyorum diyebilirim. Özellikle kışın bronzluktan açılan tenimiz beyazlaştıkça bu ürünlerin kullanımı sıklaşıyor. Yazın ise bronz tene ışıltı vermek için bronzlaştırıcılar yardımımıza koşuyor. Note ürünlerinin kalitesi herkes tarafından deneyimlenen bir nokta. Özellikle rujlarının kalıcılığıyla gönlümü fethetmişken diğer ürünleri ile de kalbimi fetheden bir marka oldu. Ve hiçbir ürününde paraben bulunmuyor. Note Güneş Işığı etkili Fondöten, çok amaçlı bir ürün olarak karşımızda. Dağılması kolay olan bu ürünü açık tenlilerin bu ürünü tek başına kullanmak yerine başka bir ürünle karıştırarak kullanmasını öneririm. Ben açık renkli bir BB krem ile kullanıyorum. Çünkü açık tenli biri bu ürünü tüm cilde sürünce yüzdeki ve boyundaki renk farkı pek hoş olmayacaktır. Ama esmer ve koyu tenliler tüm cildine fondöten gibi uygulama yapabilir.

Cilde bronzluk vermeye vadeden bir ürün olarak ten makyajında hafif parlaklık sevenler için aydınlatıcı olarak da kullanılabilir. Mat fondötenlerin canlanmasını da sağlayabileceğimiz bu ürün sıvı bir bronzer formunda. Yazları bronzlaşan tenimdeki duruşunu seviyorum. Adından da anlaşıldığı gibi güneş vurdukça hafif hafif parlaması çok hoşuma gidiyor. Kış aylarında ise yüzünüzde güneşten yansımalar olsun istiyorsanız bu ürün tam bizlik.


Yazın kullanımı sevmemim bir diğer nedeni de içeriğinde ki SPF 15 bulunması nedense bu bende takıntı haline geldi ve tüm ürünlerde var mı diye kontrol eder oldum. 3 ayrı renkte piyasaya sürülen bir ürün.

Dağılması rahat olan bu ürün hafif ve ipeksi bir formda içeriğinde cildi koruyan, cildi beslemeye yardımcı olan E Vitamini ve ayrıca özellikle kuru ciltler için nem dengesini koruyan Macadamia Yağı bulunduruyor. Cildi kurutmayan ve yağlandırmayan bir yapıda olması kesinlikle tercih sebeplerinden. Kokusu çok hafifi ve ambalajı da çok cici.

parabensiz makyaj fondöten note note sun glow spf 15 e vitamini

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.