H&M Göz Farı

H&M Göz Farı

25 Mart 2019

767 kez görüntülendi

H&M’in makyaj ürünlerini severek kullanmaya başladım. Şimdi şey dediğinizi duyar gibiyim H&m tekstil ürünü neden öyle kalmadı. Ama sizlerde biliyorsunuz birçok marka ürün çeşitliliğini arttırma adına bu tarz yatırımlar yapıyor. Bir far ile başlayan deneyimlerime gittikçe yenilerini ekledim. Bu yazımda size H&M’in makyaj ürünlerinden tekli göz farından bahsedeceğim.

Tekli farları kullanmayı daha çok seviyorum. Far paletlerindeki tüm renkleri kullanamadığım için zamanla biten far paletlerini belki daha sonra kullanırım diye saklıyorum. Ancak kullanacak zaman hiç gelmeyince dolap bekler hale geliyor ne yazık ki. İşte bu noktada tekli farlar candır.

Ürün yelpazesinde çok fazla renk var. Hafifi ışıltılı renk tonlarının yanı sıra mat renkleri de mevcut. Ben günlük makyajda mat ürünleri tercih ediyorum. Makyajıma high lighter ile renk katmayı sevenlerdenim. Göz farlarındaki simli renkleri daha çok gece makyajında tercih ediyorum.

Pigmentasyon olarak yoğun. Kremsi yapıda olduğu için sürülmesi kolay ancak kalıcılık konusunda baz olmadan çok uzun süre kalmıyor. Ben sadece göz kapağıma sürüyorum dağıtarak kullanmadığım bir renk tonu kullanıyorum. Bir sıra da yukarıdaki fırça ile göz kapağımın altına sürüyorum.


 
 

göz makyajı göz farı h&m

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.