İleri Teknoloji Güneş Ürünü

İleri Teknoloji Güneş Ürünü

08 Temmuz 2020

135 kez görüntülendi

Son yıllarda güneşin etkilerinin birikerek ilerleyen dönemlerde yüzde ve ciltte lekelenmelere, erken kırışmaya ve deri kanserine kadar varabileceği bilmeyen yoktur. Hatta her yıl 1.000.000 ‘dan fazla kişinin deri kanserine yakalandığı bilimsel kaynaklarda paylaşılmıştır. Deri kanserinin önüne geçebilmenin ve güneşin zararlı etkilerinden korunmanın tek yolu güneş koruyucu kullanmaktır.

Esteviole Depigment SPF 50 Lotion, Esteviole, İleri teknoloji ürünü güneş koruyucu losyondur.  Birçok kullanıcıya hitap eden ürün çeşitliliğiyle satışlarına tüm hızıyla devam etmektedir. Markanın ürünlerini Türkiye pazarında biraz bulmak güç. Çoğu internet sitesinde yok satmaktadır. Stoklarda bulunmamaktadır.

Ürün detaylı bilgisini aşağıda bulabilirsiniz

Modern çağın en gelişmiş teknolojisiyle üretilmiş ve tüm cilt tiplerine uygun özellikte koruyucu etkili losyondur. Yüksek UVA/UVB güneş koruması sağlayan etkili özellikte ürünlerdendir. İçeriğindeki Tinosorb S, Tinosorb M. Uvinul A+, Uvinul T 150, Uvinul MC 80, Uvinul MS 40, Titanyum Dioksit, Octyl Salisilât maddeleriyle etkili çözümler sunar. Özellikli immünolojik korumasının altında yatan Antileukine 6 içermektedir. 

Hiperpigmentasyon önlemede etkili ve tedavide verimliliği yüksek ürünlerdendir. İçeriğinde bulunan Glabridin, Anti-aging ve Antioksidant, C ve E Vitaminleri, Grape seed extract, Green, Tea extract sayesinde tam koruma sağlarken, içeriğindeki Panthenol sayesinde de yüksek oranda nem sağlamaktadır. Esteviole Depigment SPF 50 Lotion, dermatolojik testlerden geçirilmiş ürünlerdendir. UV Filtresi etkisine sahip gelişmiş bakım ve koruyucu losyondur. Denizde güneşlenmenin, doğada yürümenin ve gönül rahatlığıyla pikniğe gitmenin keyfini çıkarmaya vesile olacak etkili bir üründür. Birçok uzman tarafından önerilen ve binlerin özel tercihi olan güneş ışınlarına karşı koruyucu etkide losyondur.

Evet güneşin hep zararlı etkilerinin olduğunu söyledik. Artık yüksek korumalı ürünler ile güneşten uzak kalmadan D vitamini alma vakti.  Güneşin zararlı ışınlarına karşı cildi koruyarak güneşle içli dışlı bir hayata ilk adım atmanın tadını yaşamaya vesiledir.

Özellikle bu ürünü tercih etmemin sebepleri arasında birinci sırada lekelenmedir. İkinci sıra ise Hipoalerjinik olmasıdır.  Artık birçok güneş kremi yağsız ve parfümsüz olarak üretilmektedir. Ancak içerik olarak kontrol ettiğinizde hipoalerjinik ürünler piyasada çok nadir bulunmaktadır.

bronzlaştırıcı güneş esteviole güneş kremi hipoalerjinik

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.