John Frieda Full Repair Saç Maskesi

John Frieda Full Repair Saç Maskesi

02 Mart 2019

856 kez görüntülendi

Roaccutane kullandığım zamanlarda saç tipim karmadan kuru bir yapıya döndü. Şu an eski formuna geri gelmeyen saçım aynı zamanda yağlanmıyor. Bir de üstüne kepek sorunu ara ara nüksedince kuruyarak kopmalar başladı. Kuru saç yağlanmadığı için güzel görünse de zamanla noktasına geldiğinde çözümler aramaya başladığımda John Frieda’nın ürünleriyle tanıştım.  Çok severek kullandığım ürünler haline geldi.İ lk olarak kullanmaya başladığım mor renkli olan Nemlendirici Besleyici Saç Bakım Maskesiydi. Haftada bir saçımı yıkadıktan sonra uçlarındaki hafif suyunu alarak bu maskeyi uyguladım ve 5-6 dakika kadar beklettim. Bu saç maskesi saçlarımı ağırlaştırmadığı için severek kullandım. 
 
Cildimiz kadar çevresel faktörlere bağlı zarar gören saçlarında onarımını sağlamak gerekir. Bu maskeden 2-3 kere kullandıktan sonra yine John Frieda’nın kırmızı tüpte olan Full Repair Onarıcı Bakım maskesini satın aldım. Egzama problemim artınca saçlarım iyice dökülmeye başladı. Mor ve kırmızı olan ile aralarında çok fark görmesem de ikisini de çok severek kullandım.


Özellikle işlem görmüş, sarı ve röfleli saçların en büyük sorunu matlaşma problemini de giderdiğini söyleyebilirim. Saç uçlarım hem daha az karışmaya başladı hem de duştan sonra düzleştirmeye gerek kalmadan düz olduğunu söyleyebilirim. Ertesi gün bile yumuşaklık devam etmektedir. Ambalajında her saç tipi için uygun olduğu yazmaktadır. Dolgunluğu saçlarınınız kuruduktan sonra, kırılma riskinin azaldığını birkaç kullanımdan sonra fark edeceksiniz. Nemsiz ve sağlıksız görünen saçlarınızın sağlıklı görünmesini sağlayacaktır. Haftada iki kere kullanıma uygundur.

İçeriğinde ki Incha Inchi yağı yağmur ormanlarında yetişen bir bitkiymiş ve güzelliğin sırrını taşımaktaymış. Bu maskenin de saçları güzelleştirdiği aşikâr 😊

Umarım yazımı beğenirsiniz. Sorularınız için bana İletişim kısmından ya da buraya yorum bırakarak ulaşabilirsiniz. 
Herkese bol ışıltılı günler!

roaccutane kuru cilt yıpranmış saç cilt bakımı egzama saç bakım maske aknetrent kuru saç uçları john frieda

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.