Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı

Kalyon Tırnak ve Tırnak Eti Bakım Yağı

23 Ekim 2020

31 kez görüntülendi

Herkese merhaba, bugün sizinle daha önce kullandığım ancak pandemi döneminde tekrar kullanmaya başladığım bir Kalyon tırnak ve bakım yağından bahsedeceğim. Kullandığım zamanlarda tırnaklarımı güçlendiren, pürüzsüzleştiren, hızlı uzamasına yardımcı olan ve en önemlisi tırnak etlerimi yumuşacık, bebek gibi yapan bir ürün. Ürünü tekrar alır almaz hemen sizin için resmini çekip yazmak istedim.

Kalyon markasının ürün yelpazesinde tırnak bakımına yönelik birçok ürün var. Ama benim favorim bu tırnakları bebek gibi yapan turuncu bakım yağı. Bu minik şişenin içinde E vitamini, Jojoba yağı, Nilüfer çiçeği yağı (sürer sürmez mis gibi koktuğunu anlayacaksınız), ginseng var.

Ben bu ürünü duştan çıktıktan sonra kendim manikür pedikür yapacak isem tınaklarıma ve tırnak kenarlarıma sürüyorum. Tırnak etlerinizi yumuşatmak geriye itmek veya kesmek için harika bir ürün. Ama mutlaka tırnağınızda oje yok iken bu ürünü kullanmanızı öneririm. 

Çabuk kırılan ve kuru tırnak kenarlarım için gerçekten kurtarıcı bir ürün oldu. Tırnak bakımında farklı yağları da bu amaçla kullanabilirsiniz ancak bu ürün hayatınızı kurtaracak bir ürün. Üzerinde ürünü her gün düzenli kullanmanız gerekiyor deniyor ama ben aklıma geldikçe sürüyorum 🙂 ve sürdükten sonra sanki manikür ve pedikürden yeni çıkmışçasına hissediyorum.
 

jojoba yağı e vitamini kalyon tırnak bakımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.