Kedi ve Köpekler için İmuneks

Kedi ve Köpekler için İmuneks

21 Kasım 2019

5526 kez görüntülendi

Imuneks, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olmak için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir. Hayvanlar için özel üretilmeyen bu ilaç özellikle yeteri beslenemeyen sokak hayvanları için maliyeti düşük bir besin takviyesi olarak verilmekte. Bu ilaç ile tanışmam sokak hayvan beslemesi sırasında yine bir hayvan sever sayesinde oldu.

Kendi evcil hayvanınıza da verebilirsiniz ancak özellikle sokak hayvanları mevsimin kış olması ile daha zor yemek bulabilmektedirler. Barınamama durumunu da göz önünde bulundurursak soğuk havalarda bağışıkları düşen tüm hayvanlarda hastalıklardan bir nebzede olsun koruyacaktır.

Bunun gibi birçok gıda takviyesi var iken Neden ımuneks derseniz bunun en önemli nedeni hapın kapsül şeklinde olmasıdır. Kuru ya da yaş mamanın içine kapsüldeki tozu karıştırarak veriyorum ve sevgili hayvan dostlarım bunu anlamadan afiyet ile yiyor 😊

Normal hapları mamanın içinden ayırarak yemeyeceğini düşünürsek toz halinde verilen Imuneks’i fark etmeden yemiş olacaklar.

Imuneks’in şurup halinde olanı da mevcut. Yemek yemesi azalan dostlarınız şurup halinde olanını da zayıflayan bağışıklık sistemlerini düzenlemek için tercih edebilirsiniz. 1 cc ya da 0,5 cc olarak köpeğinizin cüssesine göre verebilirsiniz. Kediler için 0,5 cc yeterli olacaktır.

Kapsül ya da şurup sizin tercihinize göre değişmektedir. Kapsülün daha bereketli ve fiyat olarak uygun olacağını düşünürsek şurubu sokak hayvanları için tercih etmiyoruz.
 

besin takviyesi bağışıklık sistemi kedi köpek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.