Kedi ve Köpekler için İmuneks

Kedi ve Köpekler için İmuneks

21 Kasım 2019

14286 kez görüntülendi

Imuneks, bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna destek olmak için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir. Hayvanlar için özel üretilmeyen bu ilaç özellikle yeteri beslenemeyen sokak hayvanları için maliyeti düşük bir besin takviyesi olarak verilmekte. Bu ilaç ile tanışmam sokak hayvan beslemesi sırasında yine bir hayvan sever sayesinde oldu.

Kendi evcil hayvanınıza da verebilirsiniz ancak özellikle sokak hayvanları mevsimin kış olması ile daha zor yemek bulabilmektedirler. Barınamama durumunu da göz önünde bulundurursak soğuk havalarda bağışıkları düşen tüm hayvanlarda hastalıklardan bir nebzede olsun koruyacaktır.

Buna benzer birçok gıda takviyesi varken neden İmuneks derseniz bunun en önemli nedeni hapın kapsül şeklinde olmasıdır. Kuru ya da yaş mamanın içine kapsül içindeki tozu karıştırarak veriyorum ve sevgili hayvan dostlarım bunu anlamadan afiyetle yiyor 😊

Direk hap olarak mamaya koyarsanız sevgili dostlarımız bu hapları mamanın içinden ayırabilir. Toz halinde mamalarına Imuneks’i eklerseniz, farketmeden yiyeceklerdir.

Imuneks’in şurup halinde olanı da mevcut. İştahı azalan dostlarınızın zayıflayan bağışıklık sistemlerini güçlendirmek için şurup halinde olan formunu deneyebilirsiniz. Ağır gelmemesi için 1 cc ya da 0,5 cc olarak köpeğinizin cüssesine göre verebilirsiniz. Kediler için 0,5 cc yeterli olacaktır.

Kapsül ya da şurubu tercihinize göre satın alabilirsiniz. Daha fazla sokak hayvanına ulaşabilmek için, bereketli olan kapsül formunu önermekteyim. 

besin takviyesi bağışıklık sistemi kedi köpek

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.