Kediler İçin Toz Şampuan

Kediler İçin Toz Şampuan

23 Nisan 2020

591 kez görüntülendi

Türleri ve cinsleri ne olursa olsun kediler asla yakınmayı sevmez. Evinizde veya sokaktaki kedilerin kendilerini dilleri ile yaladığını görmüşsünüzdür. Kedilerin dilleri, kendilerini temizleyebilmek için steril bir sıvı salgılamaktadır. Bu sıvı sayesinde kendilerini temizlerler.

Çevrenizde çok kirli ya da kötü kokan bir kediye denk gelmeniz çok azdır. Bazı sokak kedileri susuz kaldığı zamanlarda kendini temizleyemez. O yüzden lütfen kapınızın önüne bir kap su bir kap yemek bulundurmamız önemli.

Kedilerin dili ile temizlemeyeceği noktalar elbette vardır. Kötü ya da yapışkan kirler de  bulunabilmektedir. Bu durumda ise yıkamanız tavsiye edilir. Bu yüzden aşırı derece bir ihtiyaç olmadığı durumlarda yıkamamanız gerekmektedir.

Evinizde kedi besliyorsanız ya da sokaktaki kedilerin dilleri ile vücutlarını yaladığını görebilirsiniz. Kedinizi mecbur kaldığınız için yıkamanız gerekiyorsa; kedilere uygun üretilen malzemeler kullanmalısınız.

Bio petactive Kediler İçin Lavanta Ve Biberiye Özlü Toz Şampuan

Bio-Magic Toz Şampuan kolay kullanımı ile evcil dostunuzun kürküne canlılık verir, kötü kokuları önler.
 
·          Düzenli yıkama aralarındaki süreyi uzatır.
·          %100 doğal formülasyon ile hazırlanmış Bio-Magic Dry Shampoo Powder boya, paraben, sentetik parfüm ve talk pudrası içermez.
·          Kürkteki kokuyu nötralize eder.
·          Yağları ve kiri absorbe ederek temizler.
·          Kürke hacim verir.
·          İçeriğindeki, bitki özleri deri ve tüy problemlerini gidermede ve tüylerin sağlıklı uzamasına yardımcı olur.

Benim kedim yıkanmayı sevmeyenler arasında. Ben ara ara edindiğim toz şampuan ile yıkıyorum. Doğal olması ürünü kullandıktan sonra kendini hemen yalayacağı için çok önemli. Kullanımdan sonra tüyleri kabararak daha güzel bir görüntüye sahip oluyor. Kokusu çok keskin değil hafif bir lavanta kokusu yeni yıkanmış hissi veriyor.


Bu tip pudra formdaki kuru şampuan ürünleri kediciklerimizin dolaşan tüyleri varsa düğümleri kıtık tarağı ile açarken tam düğüm noktasına az miktarda dökebilirsiniz. Kedimizin tüylerinde mama kalıntısı bir başka madde bulaştığında yıkamak söz konusu değil ise temizlemek arındırmak konusunda gerçekten iyi iş görüyor. Boya, paraben, sentetik parfüm ve talk pudrası içermez yazıyor. Bu oldukça hoşuma gitti çünkü talk hepimiz için çok zararlı.

şampuan toz pudra kedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorumlar

 • avatar

  Çağla Serin

  27 Nisan 2020 19:18

  Ben kedimi çok zor tarıyorum. Çok zor duruyor. Bu ürünü siz nasıl kolay uygulayabiliyor musunuz ?

  • avatar

   Buse Akgöl

   28 Nisan 2020 18:35

   Benim kedimde yıkanmayı ve taranmayı pek sevmiyor ne yazık ki. Operasyona gider gibi eldivenleri takıyoruz :) Bahçeye çıktığı için tırnaklarını kesmiyoruz. Bir kişi tutuyor bir kişi döküp tarıyor, her yerimizi tırmalıyor tararken. Kolay bir uygulama değil.

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.