Kiko ile Yeni Bir Makyaj Deneyimi

Kiko ile Yeni Bir Makyaj Deneyimi

05 Şubat 2019

685 kez görüntülendi

Herkese Güzel Günler. KIKO'nun Türkiye gelmesinden sonra İzmir Optimum'a gelmesiyle uygun fiyatlı kaliteli ürünlerine kavuştuk. Bir İtalyan markası olan KIKO, Milano'nun atmosferine ve geleneklerine son derece bağlı kalarak, zamanın en gözde trendlerini yakalayıp bütün kadınlar tarafından ulaşılabilir hale getiriyor.  KIKO markasının vizyonu hakkında okuduğum bir yazıyı paylaşmak istiyorum sizlerle “Sosyal fenomenleri ve sokak modalarını, blog ve uluslararası web sitelerini, gösteri dünyasını, basın, moda, yiyecek ve tasarım dünyalarını inceliyor. KIKO, kadınların arzularını, eğilimlerini ve ihtiyaçlarını hissederek ve her kadının kolayca ulaşabileceği güzellik çözümlerini yaratarak bu global ipuçları ve fikirleri ürünlere dönüştürüyor.” Bu markanın bence sevilmesi hitap ettiği kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik ürünlerle hizmet veriyor olması.

Daha önce Kiko ürünlerinden bazılarını Belçika’dayken kullanmıştım. Özellikle indirim dönemlerinde çok uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Paylaştığım linkte indirimli ürünleri görüp üzülebilirsiniz 😊 http://www.kikocosmetics.com/fr-be/outlet.html

Kremsi farlarını daha önce deneyimleme fırsatım olmuştu. 10 numaralı farını parlak bir yapısı olmadığı için göz altlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Mat ve ipeksi yapısıyla düzgün bir görünüm sağlanmasına yardımcı olur. Kapatıcı kullandıktan sonra göz altlarınız için doğal bir görünüm oluşmasını sağlar. Bu farlar mat, buzlu, inci ve saten olmak üzere 4 gruptan oluşuyor. İhtiyacınıza yönelik olarak istediğiniz far en uygun sonucu almanıza yardımcı olacaktır.

Daha önce kullanmadığım merakla aldıktan sonra çok memnun kaldığım suya dayanıklı rimelden bahsetmek istiyorum. Kirpiklerin iyi taranmasını sağlayarak tek tek ayrılmasını sağlıyor. Panoramik efektle kirpiklerinizi daha dolgun olmasına yardımcı olur. Geliştirilmiş formülü ile kirpiklerinizin beslenmesini sağlayan yapısı mevcuttur. Makyajınızı temizlerken water proof bir maskara olmasına rağmen kremsi yapısıyla kolayca temizlenir. Bu tabi kullandığınız temizleyicinin çift fazlı göz temizleyici olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde normal yapıdaki ürünlerle temizlenmesi kolay olmayacaktır. Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi Kum saati biçimindeki fırçası ile eşit bir şekilde yayılım sağlar. Doğrusal ve modern ambalaj ünlü tasarımcı Makio Hasuike tarafından KIKO'ya özel olarak oluşturulmuştur. Yenilikçi formülü ve fırçası ile kıvırcık ve hacimli kirpiklere bir bakışa sahip olacaksınız.

Size bahsetmek istediğim son ürün ise KIKO’nun Dudak kalemi. Oldukça hassas bir yapıya sahip ve sürerken dudağınızda nazikçe kayar. Kolayca sürülür. Zengin İçeriği ile rujun dudağınızdaki kalıcılığını artırıyor. Ben çerçeve olarak dudağıma sürdükten sonra iç kısımlarına da lip liner dan sonra uyguluyorum. 36 rengi mevcut. Ben dudağıma en yakın tonunu aldım. Çok doğal durduğu için tüm gün dudağınıza sürdüğünüzü unutacaksınız.  

Kiko’nun şu an için ülkemizde online satışı mevcut değil. Ancak bilgi amaçlı web sitesine bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.kikocosmetics.com/tr-tr

kiko rimel göz makyajı dudak kalemi göz farı mascara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.