Lancaster Tan Deepener / Bronzlaştırıcı

Lancaster Tan Deepener / Bronzlaştırıcı

04 Temmuz 2019

1085 kez görüntülendi

Herkese Merhabalar, Yoğun çalışma koşulları altında çalışanlar beni çok iyi anlayacaktır bulduğumuz her fırsatta güneşlenmek için fırsat yaratır dururuz. Bronzluğu kışında korumak bir göz makyajı yaparak yoğun makyajdan kurtulmak isteriz. Beyaz tenliler özellikle güneşe çıkacağı ilk günde bu krem yerine güneş koruma faktörlü bir krem kullanmalarını öneririm. Her ne kadar bronzlaşmak istiyor olsak da ilk güneşe çıkışımız çok önemlidir. Ancak 2.günden itibaren bronzlaştırıcı kullanımına başlayabilirsiniz.Bu gün size çok severek kullandığım LANCASTER markasının Sun Beauty Tan Deepener – Tinted hafif renkli olan güneş kreminden bahsetmek istiyorum.

Geçen seneden beri çok severek kullandığım tekrar satın alıp kullanacağım güneş bronzlaştırıcılar arasında ilk sırayı aldı diyebilirim. Bu ürün resimde gördüğünüz gibi hafif renkli saydam gibi bir kıvamda. 200 ml lik ambalaj bir yaz boyunca sizi bronzlaştırmaya yetecektir 😊 Veee ürün en renk olarak en sevdiğim klasik Lancaster turuncusu. Renkli bir yapısı olduğumdan dolayı direk sürer sürmez bir jel tabakası gibi cildinizi sarıyor. Hafif bir renk veriyor. Bu sayede 2. Günden itibaren bembeyaz bir tende olmuyoruz. Güneşin altında saatlerce yatmamıza gere kalmadan kalıcı bir bronzluğa sahip oluyoruz.

Ürünü Nasıl Buldum sorusuna gelince?
Bu markanın daha öncede güneş ürünlerini kullanmış biri olarak bu üründe beni şaşırtmadı. Bence 10 üzerinden 10 verilecek bir ürün.  
Lancaster’i diğer bronzlaştırıcılardan ayıran en önemli özellik Infrared teknolojisine sahip olduğundan dolayı UVA UVB filtrelerinin ötesinde bir koruma sağlamadı. Bu teknoloji cildin elastikiyet kaybetmesini önleyerek daha hızlı bir bronzluğu sağlayan bir kompleks içeriyor. Ve böylece daha ışıltılı bir bronzluğa sahip oluyoruz. Cilt, güneşlenme esnasında kuruyabiliyor. Ve daha sonrasında pullanma hissi oluşuyor. Duştan sonra bile nemi ve ışıltıyı hissedebiliyorsunuz. 

Hafif renkli olmasının bir avantajı bence sürüldüğünde bikinide ya da havluya değme anında hafif kahverengi leke bırakıyor. Ancak endişe edilecek bir yanı yok yıkandığında çıkıyor.
Ürün yapı olarak koyu bir kıvamda olduğu için deniz veya havuz sonrasında sürmenize gerek kalmıyor. Kalıcılığı hatırı sayılır derecede. Kutusunda banyodan sonra uygulayabilirsiniz diyor ama bence hiç gerek yok. Hafif hoş kokusunun duş sonrasındaki ilk sürüşteki gibi kaldığını söyleyemem.
Ürünü açtıktan sonraki ortalama ömrü 18 ay, 2 yaz kullanabileceğiniz bir ürün.

Ürün içeriğini de sizinle paylaşıyorum. Bu ara bu ürünü 185 tl civari bir fiyatta Sevil ve Boyner’de bulabilirsiniz.
 

Lancaster Tan Deepener - Tinted güneş korumasında YENİ BİR DÖNEM başlatıyor.
INFRARED TEKNOLOJİ Kızılötesi ışınlara karşı koruma sağlıyor. INFRARED (Kızılötesi) : ışık spekrumunun en geniş bölümünü oluşturur. Lancaster Güneş Uzmanı Infrared ışınlarının cilt kalitesi üzerindeki olumsuz etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Bunlar;
·Ciltte elastikiyet kaybı
·Serbest Radikaller
·Cilt DNA hasarı

Yeni Infrared KORUMASI** İle eşsiz ikili koruma sistemi: 3 fiziksel yansıtıcı (yakut tozu, titanyum dioksit, Sedefli Timiron Pigment) ile IR yansıtır & nötralize eder. UV ışınlarından kaynaklanan serbest radikalleri Özel Anti-oksidan Kompleksi* ile IR ışınlarından kaynaklanan serbest radikalleri (Vit E ve Vit C türevi) nötralize eder. Yoğun oranda Bronzluğu Aktive Eden Kompleks*: Heliotan (Amino asitler, elementler ve mineraller açısından zengin),Biotening (Tatlı portakal özü) ve Buriti yağı Yoğun yapıdaki bronzlaştırıcı gel (korumasız).
Hafif renkli vücut jeli derin bir bronzluk elde etmenizi sağlarken cilde anında ışıltı verir.  
Daha hızlı, derinlemesine ve kusursuz bronzluk için yeni güçlendirilmiş Bronzluğu Aktive Eden Kompleksi (TAC) içerir. 


Bu ürünü beyaz tenliler arasında kullananlar var ise benle görüşlerinizi paylaşın lütfen 😊

bronzlaştırıcı lancaster güneş

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.