Loreal Skin Perfection

Loreal Skin Perfection

02 Mart 2019

832 kez görüntülendi

Loreal Paris Skin Perfection serisi her cilt tipine uygunluğunun yanı sıra mükemmel bir renge sahip, ilk olarak rengine bayıldım diyebilirim. 20-30 yaşlarda kullanabileceğiniz cildin günlük nem ihtiyacını karşılayabilecek bir seri olmasıyla tercih edilen bir seri haline geldi. Özellikle makyaj öncesinden baz olarak kullanabileceğiniz bu seri hafif yapısıyla ihtiyacımıza cevap verecek özellikte.

Skin Perfection Günlük Nemlendirici cilt dokusunu pürüzsüzleştirerek, gözenekleri sıklaştırmayı ve cilt tonunu eşitlemeyi vaat ediyor. Benim kullanmış olduğum diğer markaların kremleri cildim çok kuru olduğu için nemlendirme görevlerini yerine getiriyorlardı ancak cilt tonu eşitleme özelliğinden dolayı kullandığım bir krem oldu. Beyaz tenli iseniz özellikle yazın yanmış cildimiz kışın rengini açarken bazen lekeler bırakabiliyor. Bu ürün tam da makyaj bazı olarak kullanabileceğiniz bir ürün haline gelebilir. Kokusu ve yapısı çok güzel. Sürdükten sonra kuru ciltlerde yağlılık hissi bırakmıyor. Gözenek küçültme konusunda tek başına ne kadar yeterli olur bilemem ama cilt rengini düzenlerken pürüzsüzleştirip makyaja hazır hala hale getiriyor diyebilirim. Cildinize sürdükten sonra dokunduğunuzda yumuşacık olduğunu hissedeceksiniz. 1 aylık düzenli kullanımda Cilt kalitesini arttırdığını vaat ediyor ben düzenli olarak kullanamadım ama sivilce izleriniz varsa bu konuda başarılı diyebilirim. Ambalaj olarak kesinlikle çok sağlam bir yapıda. 


Skin Perfection Yorgunluk Karşıtı Kapatıcı Göz Bakım Kremi göz çevresinin aydınlatılıp daha ışıltılı olması konusunda başarılı bir ürün diyebilirim. Ben sabahları göz çevremi nemlendirmek için kullanıyorum. Kolaylıkla sürdükten sonra göz makyajımı yapabiliyorum. Yağlılık hissi bırakmaması kullanmama devam etmemde en büyük etmendir. Ancak çok kuru ve mor bir göz yapısına sahipseniz sadece nemlendirici ihtiyacınızı sağladığını söyleyebilirim. Makyaja hazırlık ve göz çevrenize aydınlık verme konusunda başarılı. Aynı zamanda yorgunluk izlerini kapatıp mükemmellik sağlıyor diyebilirim.  Ürüne indirimde iken 30 TL civarlarında bu fiyata sahip olabilirsiniz.

Loreal Paris Üç etkili Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu şans eseri gittiğim tatilde makyaj temizleme ürünlerimi unuttuğum zaman kullanmaya başladım. Kuru ve Hassas ciltler için yazısını görünce hemen aldım. Tüm makyajınızı göz ve yüz dahil olmak üzere çıkartabilirsiniz ancak göz makyajınız yoğun ve ağır ise tam olarak ihtiyacınızı karşılamayabilir. Bu tarz göz makyajlarında daha çok çift fazlı ürünler kullanmanızı tavsiye ederim. Bu ürün yapısı su gibi olduğu için biraz ovalamanız gerekecek ve hassas göz çevrenizi biraz kızartabilir. Yüzümde tahrişe ve yanmaya neden olmadı. Hipoalerjilktir ve Parfüm içermez. Makyajınızı temizledikten sonra kuruluk hissi bırakmaması çok güzel.  Fiyat olarak çok uygun bir makyaj temizleyici. Seyahatlerinizde kolaylıkla taşıyabileceğiniz ambalajı sayesinde yolculuklarınızda size eşlik edebilecek bir ambalaja sahip.

makyaj temizleyici nemlendirici göz bakımı göz sağlığı yaşlanma karşıtı göz kremi loreal skin perfection

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.