Maybelline Super Stay Fondöten

Maybelline Super Stay Fondöten

25 Nisan 2019

332 kez görüntülendi

Kışın yaz aylarına nazaran daha fazla fondöten kullanırız. Kışın soğuk hava ile nemsiz kalan cildimize fondöten daha iyi oturarak gerilmemesini sağlıyor. Pudra kullanıldığı zamanlarda havasız kalan cildimiz kurudukça kurur. Fondöten kremsi bir yapıda olduğu için cildimizin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Maybelline gibi uzun süredir sektörde olan markaların kullanıcıları da gelenekleşerek kullandıkları ürünleri değiştirmeye özen gösterirler. Cilt tonuna uygun rengi bulan kişiler kullanımlarından vazgeçmezler. Göz makyajını en iyi şekilde ortaya çıkarmak için fondöten kullanımı önemli bir noktadır.

Yapısından başlayacak olursak, oldukça yoğun bir ürün. Daha hafif ürünler kullanmayı sevenler bu üründen pek hoşlanmayabilirler. İnce bir yapıda sürmek isterseniz sünger ile dağıtabilirsiniz ancak bu işlemde o kadar kolay olmayacaktır. Son zamanlarda cilt bakım yağları ile dağıtan bazı bloggerlar mevcut ancak ben deneyimlemedim. Dağıtmadan kullanımında cildinizde kalın bir tabaka halinde maske gibi durmaktadır. Bu ürünü kullanmadan önce cildinizi nemlendirmeniz çok önemli, aksi halde pul pul dökülen cakey face olma ihtimaliniz çok yüksek.

Resimdeki iki fondöten Maybelline markasınınım altında Super Stay 24H adı altında baştaki ürün Longwear fondöten olarak ikincisi ise Full Covarage fondöten olarak geçmektedir. Kullanım amacınıza göre ürün seçiminde bulunabilirsiniz. Şu an raflarda sıkça yeni ambalajı ile baştaki ürüne rastlamanız mümkün. Şunu söylemek gerekirse; uygun fiyatlı fondötenler içerisinde fiyat performans açısından başarılı bir ürün.

Sitesindeki ürün içeriği aşağıdaki gibidir.

Keskin. Kalıcı. Kusursuz.
Yoğun pigmentler yüzü ağırlaştırmadan kusurları kapatır. 24 saat kalıcı.
Sonuç: etkileyici görünüm yaratmaya hazır pürüzsüz cilt.
Doğal ve kusursuz bir sonuç için öncelikle cildine birebir uyan tonu seçmelisin.
Parmak uçlarınla ya da bir fırçadan, süngerden yardım alarak yüzüne eşit bir şekilde uygula.
Daha iyi bir sonuç için Superstay 24 Saat Pudra kullanabilirsin.
Tüm Cilt Tipleri İçin
Her Yaş grubuna uygun

Günlük cilt makyajında kapatıcılık arayanlara ve cilt kusurlarını kapatmak isteyenlere bu fondöten yeterlidir. Eğer makyajınızı gece makyajınıza çevirecekseniz bir ince tabaka pudra ile geçerek sabitleyebilirsiniz.

maybelline makyaj fondöten kapatıcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.