Morfose Bakım Ürünleri

Morfose Bakım Ürünleri

07 Şubat 2019

398 kez görüntülendi

Morfose Bakım ürünlerini kullanmaya kuaförümün tavsiyesi üzerine başlamıştım. İlk başta ön yargım oluşsa da zamanla bittikçe aldığım ürünler arasına girdi. Sosyal medya ve internet sitelerinde morfose ürünleri hakkında bilgiye rastlamadım. Bu ürünlere kuaför malzemeleri satan yerlerden veya internet üzerinden kozmetik ürünler satan sayfalardan ulaşabilirsiniz. Ben Bursa'da Kuaför malzemeleri satan bir kozmetik mağazasından temin ediyorum.

Morfose Milk Shake Saç Köpüğü (Milk Therapy Creamy Mousse Conditioner) severek kullandığım saç bakım ürünüm. Saç köpükleri Kuru ve cansız görünen saçlarının için olmazsa olmazları arasındadır. Adından da anlaşıldığı gibi saçınızda Milk Shake kokusu ile gün boyu gezebilirsiniz.  Bu saç köpüğünün kokusunun yanında 12 farklı amino asit ve süt proteini ile kuru ve cansız saçlarınızın yapısını güçlendiriyor. Özellikle çok işlem görmüş saçlar için parlaklık ve sağlıklı bir görünüm veriyor. Saç uçlarındaki sarılar zamanla koparak dökülmelere sebep olmaktadır. Kuruyan cansız saçlarınızın daha ışıltılı bir görünüm alması için kullanılması gereken bir ürün. Aynı zamanda saçın elastikiyetini arttırarak saç kırıklarını onarıyor.

Islak ya da kuru saçlarınıza kullanabilirsiniz. Ben banyodan çıktıktan sonra saç uçlarından başlayarak üst taraflara doğru yavaş yavaş saçlarıma yediriyorum. Sürdükten sonra durulama gerektirmeyen bu ürünü kullanmadan önce iyice çalkalamanız gerekmektedir. Bazen kuru saçıma şekil vermeden önce de yumuşaklık kazanması için uyguluyorum. Saçlarınızda ağırlığa sebep olmuyor kesinlikle kokusu için bile alınabilecek bir ürün. 

Morfose Milk Shake-It Çift Fazlı Fön Sütü yine kokusu için kullandığım ürünlerden biri saç bakımı kadar saçların güzel kokması da benim için önemli bir konudur. Tüm gün saçlarımın güzel kokmasına önem gösteririm. Morfose markasının saçla ilgili her ürününde koku ile ilgili bir sorun yaşamadım. Bu üründe süt-vanilya kokusuna sahip. Saçlarınız kokusu rüzgâr estikçe mest eden bir burnunuza gelecek. Aynı serinin saç köpüğünde olan aminoasit ve proteinler bu üründe de mevcut. İçeriğindeki Aminoasit karışımı kuru ve kırılgan saçları ısıya karşı korumaktadır. Ve saça nem, yumuşaklık veriyor. 

İçeriğinde paraben bulunmayan bu ürünü saç uçlarına rahatlıkla uygulayabilirsiniz ancak diplerinize önermem benim kuru olan saçımı bile yağlandırdığını söyleyebilirim.  

Morfose Saç Spreyi saçlarınıza verdiğiniz şekli kalıp haline getirmeyen ve sertleştirmeyen bir yapıda. Günlük hayatta saç spreyi kullanan biri değilim ancak gece dışarıya çıkacaksam ya da gün boyunca saçımın verdiğim şekilde durmasını istediğim bir yere gidecek isem hemen imdadıma hemen yetişiyor. Kalıcılığı güzel bir ürün ve yıkama sonrasında saçınızın kolay açılmasına engel olmaz.  

Morfose Yüz & Body Scrub bu ürünü saç ürünlerini alırken keşfettim. Bu ürünün 3 çeşidi mevcut Ahududu, Bambu ve Kayısı. Benim kokusu en çok Ahududulu olan hoşuma gitti. Bu ürünü yüzüme kullanmıyorum, hassas bir cilt yapım olduğu için sürekli peeling uygulaması da yapmıyorum. Kokusu kesinlikle güzel daha kapağı açar açmaz hissedebiliyorsunuz. Tam bir yaz kokusu!  İçeriğinde badem yağı, aloe vera yağı, lavanta ve nane ekstraları bulunuyor.  İçeriğindeki aloe vera cildi zararlı güneş ışığı ve çevre kirliliklerinden koruyor. Kayısı çekirdeği yağı ölü derinin atılmasını sağlıyor. Badem yağı ise antioksidandır ve cildin yaşlanmalara karşı korur. Vücudunuza nazikçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

cilt bakımı saç bakım morfose saç spreyi fön sütü body scrub saç köpüğü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.