Nivea Mousse Yüz Yıkama Köpüğü

Nivea Mousse Yüz Yıkama Köpüğü

25 Nisan 2019

738 kez görüntülendi

Köpük temizleyicilerin cildi tam anlamıyla temizlemediğini düşünerek, jel yapılı ürünleri tercih ediyorum. Bu konuda ön yargı mıyım bilmiyorum fakat köpük temizleyicilerin makyaj temizlemek içinde değil, gün içinde havadan bulaşan kalıntıların temizlenmesi için ideal olduğunu düşünüyorum. Bu ürünü görür görmez beni ilk çeken tabi ki rengi oldu. Cilt tipine göre farklı ihtiyaca göre üretilmiş. Ürünün yatıştırıcı özelliğini hassas ve kuru ciltler için bir avantaj.

Ürünü kullanmadan önce biraz çalkaladım. 2 fazlı gibi görünen ürün köpüğe dönüştü. Köpüğü biraz sıkarak yüzümü yıkadım. Jel kullanırken normalde sünger ya da temizleme fırçası kullanıyorum ancak bu üründe gerek duymadım. Yıkama sonrasında cildimde bir kuruluk olmadı. Sırasıyla tonik ve nemlendirici sürerek rutinime devam ettim.

Web sitesindeki içeriği aşağıdaki gibidir.

NIVEA Yatıştırıcı Yüz Yıkama Köpüğü Doğal Badem Yağı ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formülüyle; cildi derinlemesine temizler, nemlendirir, cildi günlük kirden kolayca arındırır ve yatıştırır. Günlük kullanıma uygundur. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır.

  • Cildi derinlemesine ve nazikçe temizler.
  • Doğal nem dengesini korumak için nemlendirir.
  • Cildi günlük kirden kolayca arındırır ve yatıştırır.
  • Badem Yağı içeren formülü sayesinde cildi yıpratmaz.
  • Güzel kokusu ve yumuşak köpük formülüyle mükemmel bir yüz yıkama deneyimi yaşatır.

İçeriğinde paraben bulunmuyor. Ancak içeriğinde parfüm bulunuyor. Kokusu rahatsız edici derecede değil. Fakat cilde temas etmemesine özen gösterdiğim içeriklerden biri parfüm. Ambalajı seyahat boy için ideal. Ekonomik olması için eğer büyük boy yıkama jelleri alıyorsanız bu ürün bavulunuzda çok yer kaplamayacaktır.

makyaj temizleyici yüz temizleme köpüğü nivea

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.