Ödül Maması Zamanı

Ödül Maması Zamanı

26 Temmuz 2021

344 kez görüntülendi

Sevgili patili dostlarım herkese merhabalar, Bugün sizlere minikciğimin her çeşidiniz çok severek yediği, indirime girince stok yaptığımız ödül mamalarından bahsedeceğiz. Bu mamadan yiyebilmek uğruna verdiği pozu umarım hepiniz beğenmişsindir 😊 Gelelim minikciğimle yapmış olduğumuz ürün yorumlarına.

Dreamies kedi ödül mamaları 60 gr' lık paketlerde 4 çeşit olarak, somonlu, peynirli, tavuklu ve ördekli çeşitleriyle satılmakta. Carrefour ve Migros gibi gross marketlerde kolayca bulabileceğiniz bu mamayı ben indirimdeyken 6,5 tl gibi bir fiyata alıyorum.

Ben günde bir kere 5-6 parça veriyorum. Ürünün içeriğini aşağıya bırakıyorum. İçeriğindeki hangi maddeden kaynaklandığını bilmiyorum ancak yedikten sonra susattığını düşünüyorum. O yüzden hemen su içmesini istediğim için yanında mutlaka su bulundurun ya da su kabının yanında bu mamayı verin.

İçeriği
Vitamin A (5288 IU/kg), vitamin B1 (15 mg/kg), vitamin B2 (7 mg/kg), vitamin B6 (6 mg/kg), vitamin D3 (583 IU/kg), vitamin E (88 mg/kg), copper sulphate pentahydrate(21 mg/kg), manganese sulphate monohydrate(43 mg/kg), potassium iodate(2 mg/kg), zinc sulphate monohydrate(194 mg/kg)

Ürünü güneş görmeyen serin bir yerde saklıyorum. Açıldıktan sonra 1 ay içinde tüketilmesi önerilmektedir. Ambalajın üzerindeki son kullanma tarihine dikkat etmenizi öneririm.

Can dostlarımız ihtiyacı olan vitaminin desteğine yardımcı olurken onları ödüllenmenin en güzel yolu Dreamies ödül mamaları.

kedi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.