Ofiste Kurutulmuş Atıştırmalıklar

Ofiste Kurutulmuş Atıştırmalıklar

10 Haziran 2020

388 kez görüntülendi

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz ofislerimizde elimizin altında atıştırmalıkları hep bulundurmuşuzdur. Toplantı aralarında hangimiz gelip bir şeyler atıştırmak istemedik ki. İşte bu noktada herkes sevdiği farklı atıştırmalıklara yöneliyor. Benim tercih ettiklerim genellikle bozulmayacak ve uzun süre dayanan gıdalardan yana oluyor.

Ege orman vakfının gönderdiği bir kutu ile Freshbak firmasının dondurulup kurutuluş meyve ve sebze cipsleri ile tanışma fırsatım oldu.  Bilinçli, sağlığına önem verenler için tadına doyamayacakları bu çıtır atıştırmalıklardan vazgeçemeyeceksiniz.

Meyve bahçelerimizde özenle yetiştirip topladığımız katkı maddesi ve koruyucu içermeyen, damak tadınızı şenlendirecek tam doğal sağlıklı atıştırmalıkları uzay teknolojisi olan Freeze-Dry metodu ile öz besin değerleri ve formunu kaybetmeden güvenli şekilde işleyip size ve sevdiklerinize sunuyoruz.
 
Mevsiminde toplanan sebzeleri; hiçbir katkı maddesi eklemeden sadece suyunu alarak, Freeze-Dry (dondurularak kurutma) teknolojisi ile kurutuyoruz.
Besin değerleri yüksek, sağlık kaynağı sebzeleri; çocuklarınızın da seveceği ve günlük hayatınızda kolaylıkla tüketebileceğiniz çıtır çıtır bir formda, nefis sağlıklı atıştırmalıklar olarak sizlere sunuyoruz.

  • * Kurutulmuş sebzelerimiz aynı zamanda; çorba ve pilavlara eklenir. Salata, makarna ve et sunumlarında kullanılır. 
  • * Kurutulmuş meyvelerimizi ve sebzelerimizi; ara öğünlerinizde atıştırmalık olarak tüketebilir, düşük kalorileri sayesinde diyet listelerinize ekleyebilirsiniz. Çocuklarınıza gönül rahatlığıyla yedirebilir, çıtır çıtır eğlenceli formu ile meyve ve sebzeleri daha çok sevmelerini sağlayabilirsiniz.

İçerik ve alerjen detayları bilgi amaçlı olup sürekli güncellenmektedir. Ancak en doğru bilgilere ürün ambalajından ulaşabilirsiniz. Ürün ambalajı ile sitede yer alan bilgiler arasındaki farklardan doğabilecek problemlerde firmamız sorumlu değildir. En güncel bilgi ambalaj üzerinde olup, detaylar için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.
Dondurulmuş kurutma tekniği ile ürünlerin besin değerini kaybetmemesi özelliği sayesinde rahatça tüketebilirsiniz. Açık konuşacak olursak bana bu tarz yöntemler güvenilir gelmez Freshbak bana bu güveni verdi.

Ürün kataloğu ve detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.freshbak.com/dosya/katalog-turkce2.pdf

Özellikle yulafı sade yiyemeyenler için bu kuru meyveler tatlandırmak için birebir. Ben daha önce kurutulmuş meyveleri müsli ve yulaf ile tüketiyordum. Yoğurtların içerisine ekleyerek meyveli yoğurt etkisi yaratabilirsiniz. Freshbak firmasının ürettiği meyveleri, sebzelerden daha çok sevdiğim söyleyebilirim. Özellikle ofis kahvaltılarımı renklendirdi. Kurutulmuş zeytin, aperatif ofis kahvaltılarında farklı bir tat olabilir. Ama muz ve elmayı yulafınızın içine ekleyerek yemenizi öneririm. Yulaf, bal ve kurutulmuş meyve üçlüsü, gün içinde tatlı krizlerine birebir.

atıştırmalık

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.