Redist Saç Parfümü

Redist Saç Parfümü

08 Şubat 2019

585 kez görüntülendi

Giderek kötüleşen hava şartlarına bağlı olarak sadece cildimiz değil, saçlarımızda zarar görmektedir. Çeşitli nedenlerden dolayı daha çabuk kirlenen ve yağlanan saçlar normalinden daha sık yıkanma eğilimdedir. Özellikle sigara içen ve sigara içilen ortamda bulunan kişilerin saçlarına sinen sigara kokusu büyük bir problem teşkil eder. Sadece sigara içenler değil her kadın saçları güzel koksun ister. Üstlerine sinen kokuyu parfüm ile ellerine sinen kokuyu krem ve sabun yöntemiyle geçirirken saçlara sinen koku ile baş etmek mümkün müdür?

İşte bu noktada sizlere 2. Kutusunu kullanmaya başladığım bir üründen bahsedeceğim. Redist 40 Bitkili Saç Parfümü, adından da anlaşılacağı gibi farklı 40 çeşit doğal bitki özünden oluşmaktadır. Kesinlikle rahatsız etmeyen çok ama çok hafif yağlı bir yapıda. Yağlı yapısından dolayı ilk kullanmaya başladığımdan itibaren saçlarıma parlaklık verdi. Sadece saç uçlarıma kullandığım için ağırlık yapmadı. Parfüm deyince akıllara sıvı bir yapı gelir ya bu parfüm hafif yağlı kıvamda olduğu için zaman zaman saçlarımda oluşan elektriklenmeyi önledi. Kuru saça istediğiniz her an uygulayabileceğiniz bir ürün.


Redist saç parfümü saçlarınızda 12 saat boyunca kalmayı vadediyor ancak kendine has kokusuyla 3,4 saat kalıyor. Çok ağır ve yoğun bir koku olmamakla birlikte kötü kokuların kaybolmasını ve hoş bir koku kalmasına neden oldu.  

Bende bulunan üründen farklı olarak 3 ayrı çeşidi mevcut Pink Sugar, Love Garden, Sweey Spice. Bu ürüne ve Redist’in diğer ürünlerine kuaför malzemeleri satan yerlerden ve internetten temin edebilirsiniz.

Çantada yer kaplamayan bir ambalajda olması özellikle sigara içilen bir ortamda bulunacak ve bundan rahatsız olan kadınlar için ideal yapıda. Gün içerisinde makyajınızı tazelerken saçlarınıza da hoş bir koku verebilirsiniz.

Artık saçlarınızı istediğiniz gibi savurabileceksiniz.

saç bakım redist saç parfümü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.