Rimmel Day 2 Night Mascara

Rimmel Day 2 Night Mascara

16 Mayıs 2019

565 kez görüntülendi

Havaların ısınması ile ağır makyajları bir kenara bırakmaya başladık bile. Gün içinde bir rimel bir allık dediğimiz günlere kavuştuk. Birkaç tane değişmez rimelim haricinde farklı rimeller denemeyi seviyorum. Rimmel markasının day 2 night rimeline takip ettiğim bloglarda sürekli rastlıyordum. Bir fırsat vermeliyim diye tereddüt etmeden aldım. Gelelim ürün deneyimlerime.

Glam’eyes adı altına piyasaya sürülen bu ürün ikisi bir arada bir ürün. İkili fırçası ile dilediğiniz kirpiklere ulaşmanızı vadediyor. İlk fırça uzun bir kirpiğe sahip olmanızı sağlıyor ve gündüz fırçası olarak geçiyor. İkinci fırça ise gece olarak anılan volume fırçası. Gündüz fırçasını sadece kullandığınızda uzun kirpiklere sahip olurken gün boyu size etkili bakışlar sağlıyor. Gece dışarıya çıkacak iseniz 2 fırçayı üstüne sürerek kendiniz partiye hazırlayabilirsiniz. Takma kirpik etkisi ile daha dolgun ve uzun kirpikler.

Ben eyeliner kullandığım zamanlarda direk 2 numaralı fırçayı kullanmayı tercih ediyorum. Ancak sadece göz içime kalem çekip eyeliner kullanmadığım günlerde kirpiklerimin daha doğal durmasını istediğim için 1 numaralı fırçayı kullanıyorum.


Sitesinde yazan içeriği aşağıdak gibidir.

Rimmel London Glam'Eyes Day 2 Night Maskara - 001 Black
Glam'eyes Day 2 Night maskarayla kirpiklerinizdeki uzunluk ve hacmi gündüzden geceye yaşayın! Rimmel London Glam'eyes Day 2 Night Maskaranın 2 fırçaya sahip özel tasarımı sayesinde uzunluk ve hacmi birada bulacaksınız. Üst kapaktaki fırçayla kirpiklerinize uzunluk, alt kapaktaki fırçayla hacim sağlar. İçeriğinde doğal mumlar ve gelişmiş polimerler sayesinde hacim katan yumuşak bir jel sistemine sahip olursunuz.

Anında uzayan ve hacimlenen kirpikler için idealdir.

RIMMEL LONDON, mükemmellik ya da dikta ediciİ bir duruş degil, Londra caddelerindeki gibi genç, şehirli, özgün ve alışılmışa meydan okuyan, kuralların olmadığı bir anlatımdır. Gerçek ve erişilebilirdir.

LIVE THE LONDON LOOK


Ürün uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir ürün. İlk aldığım zamanlarda rimel fırçasına çok ürün geliyor. Rimele az ürün bulaştığı için ilk başlarda kullanmayı çok sevmiyorum. Az ürün geldikçe sürümü daha kolaylaşırken istediğim etkiyi alabildiğimi düşünüyorum. Bu rimel benden fiyat performans açısından tam not aldı.

rimel mascara rimmel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.