Rival de Loop Young Primer

Rival de Loop Young Primer

03 Mart 2019

2872 kez görüntülendi

Rival de loop young markasına ait ürünleri her Rossman’a girdiğimde mutlaka inceliyorum. Renkli ve eğlenceli ambalajları göz doldurur cinsten. Gençlere daha çok hitap eden bir marka gibi görünse de çok fazla renk skalası ve ürün çeşidi mevcut. Denk geldikçe değişik farklı ürünleri denemek için satın alıyorum. Düşük fiyatları olmasının sebebi her kesime hitap etmesi alabileceği ve  bence fiyat performans ürünü olması. Makyaja meraklı, farklı ürün deneyimlemek isteyenler için birebir diyebiliriz.

Yine standında gezmem sonucunda rastlayıp aldığım bir üründe matlaştırıcı makyaj bazı. Her ne kadar shade and shine serisi adı altında olan bir ürün olsa da günlük makyajda rahatlıkla kullanabileceğiniz hafif dokulu bir ürün. Gün içinde cildinizin parlamasına engel olarak makyajını sabitleyeceğiniz bir ürün olarak ihtiyaca karşılık veriyor.  Bir nohut büyüklüğündeki ürün ile tüm yüzünüzü makyaja hazırlayabilirsiniz. Ürün çabuk sabitlenerek kurumaktadır.

Kuru ve hassas bir cildim olduğu için yağlı ciltlerin kullanımı konusunda bir yorumum olamayacak. Ancak hassaslık açısından değerlendirecek olursak cildimi irite etmedi. Hassasiyet oluşmadığı gibide cildimi kurutmadı.

Denk gelerek aldığım bu ürünü severek kullandım. Daha önce farklı bazlar da deneyimledim ancak bu ürün günlük makyaj için ideal hafiflikte.

primer rival de loop young rival de loop rossman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.