Sephora Hacim ve Uzunluk Veren Mascara

Sephora Hacim ve Uzunluk Veren Mascara

18 Şubat 2020

421 kez görüntülendi

Mascara deneyimlemeyi çok seven biri olarak yepyeni bir deneyimle sizlerin karşısındayım. Sephora Hacim ve Uzunluk Veren Mascarası ile tanışmam bir makyaj eğitimi sırasında kullanan makyöz’ün önerisi ile oldu. Performans açısından o kadar hoşuma gitti ki yüksek fiyatlı bir ürün olduğunu düşünerek ön yargılı davrandım. Sephora’nın kendi markasına ait ürünleri uygulama yapan  makyözler tarafından beğenilerek kullanılmakta ve önerilmekte.

Sephora markasına ait birden fazla mascara mevcut. Bu formda olan ürünlerin fırçaları farklılık göstermekte. Benim kullandığım klasik türdeki fırça. Kum saati formda fırça kullanmak isteyenler için aynı ürünün  fırçası kum saatinde olanı mevcut. Ben daha önce kum saati fırçayı Kiko da deneyimledim. Performans olarak fırçadan pek memnun kalmadım. O yazıma bu linkten ulaşabilirsiniz. https://www.buseningunlugu.com/Blog/Kiko-ile-Yeni-Bir-Makyaj-Deneyimi-11


Basit ve kolay anlaşılır güzellik anlayışı ile  Sephora Collection a ait Outrageous Curl mascara kirpiklere sıra dışı hacim ve kıvrıklık sağlıyor.
Web sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. https://www.sephora.com.tr/sephora-collection-outrageous-length-maskara-p3185187/?integration_pim_variantcode=Ultra%20black%20-%2015%20ml

Kullanım içeriği aşağıdaki gibidir.

Maskara fırçasını kirpik dibine yerleştirin ve zigzag hareketler kullanarak kökten uca doğru çalışın. İstediğiniz hacim görünümünü yakalayana kadar uygulamayı istediğiniz sıklıkta tekrarlayın. Daha da hacimli görünüm için, alt kirpiklerde de aynı uygulamayı yapın.
 

rimel sephora göz makyajı mascara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.