Siveno Kadınlara Özel Doğal Roll-on

Siveno Kadınlara Özel Doğal Roll-on

09 Ağustos 2019

808 kez görüntülendi

Roll on, deodorant ve parfüm konusuna takmış biri olarak içeriklerine de zamanla aşina oldum. Bazı ürünleri almadan önce on kere düşünmemiz gerekir ya işte bu tarz ürünlerde sizi dikkatli kullanıma davet ediyorum. Blogumda da birçok yazımda bu konuya değinmiş biri olarak önemini sürekli vurguluyorum.

Göğsümde tanımlanmamış bir kitle operasyonundan sonra deodorant konusunda hassasiyetim daha da arttı. Bu ürünle yine bir alışveriş esnasındaki ürün inceleme sırasında tanıştım. Kutusundaki büyük doğallık yazıları direk dikkat çekici olsa da içerik olarak incelemek en sevdiğim kısmı. Vegan ve çevre dostu olarak geçen bu ürün %100 doğal içeriklerden oluşmaktaymış. Ayrıca kadınlar için özel üretilen bu ürünün erkekler için üretilen ayrı bir roll on u da mevcut.

Vegan ürünlere ve bu ilke edinen markalara olan ilgimden sonra markayı daha sonra detaylı olarak araştırma fırsatım oldu. Markanın misyonu çok hoşuma gitti ve sizlerle paylaşmak istedim.

“Hayvanları çok seviyoruz. Tüm ürünlerimizi hücre kültürü laboratuvarımızda testediyoruz. Doğayı çok seviyoruz. Yer altı su kaynaklarını kirletmiyor, deniz canlılarının yaşamını tehdit etmiyoruz.”

İşte bu misyon ürünlerdeki hassasiyetin bir göstergesi diye düşünüyorum.Ürünün Sitedeki içeriği

SIVENO Roll-On üretiminde tamamen doğal bir mineral tuz olan potasyum alum kullanılmıştır.  Potasyum alum koltuk altındaki gözenekleri kapatmaz ve terlemeye engel olmaz. Sadece kötü kokulara neden olan bakterileri etkisiz hale getirir. Roll-on içeriğinde yer alan skualen hassas cildinizi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidandır.  SIVENO Roll-On yapışkan his bırakmaz, kumaşlarda leke bırakmaz.
 
Kullanım Önerisi: 

Kullanmadan önce çalkalayın. Ürünü kuru ve temiz koltuk altına uygulayın. Kıyafetinizi roll on tamamen kuruduktan sonra giyin.

Ürün İçeriği ve Detayları:

Potasyum Alum Tuzu: Doğal bir mineral tuzudur. Gözenekleri tıkamadan kokuya neden olan bakterilerin gelişmesini engeller.
Sodyum Karbonat: Alkalileşmeyi sağlayarak koku oluşumunu engeller.
Ksantan gam: Doğal Yollardan elde edilen bir polisakkarit olup kıvam arttırma özelliği vardır.
Bitkisel Gliserin: Cildin nem tutma yeteneğini artırıp yıpranmaya karşı koruma sağlar.
Skualen: Cilt dokusunda da doğal olarak bulunan bir antioksidandır. Üründeki skualen zeytinyağından elde edilmektedir. 

Ben bu üründen çok memnun kaldım. Terlemeyi değil ter kokusunu engelleyen yapısı ile sağlığımızı tehdit etmeyen bir ürün olarak rutinimize yerleşebilir diye düşünüyorum. Cildi yıpranmaya karşı koruyan güçlü bir antioksidan olan skualen maddesi içermesi hassas ve alerjen ciltler için birebir.
 

sağlık doğal ambar deodorant roll-on vegan siveno

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.