Soyulabilir Maske Sevenler  Burada mı ?

Soyulabilir Maske Sevenler Burada mı ?

16 Mayıs 2020

714 kez görüntülendi

Bugün sizlere Bee Beauty markasına ait Parıltılı Soyulabilir maskeden bahsedeceğim. Rahatlatıcı özelliğe sahip bu maskenin ferahlatıcı bir kokusu var. Cildi rahatlatırken içeriğindeki zengin mineraller ile cilde hafif bir yumuşaklık veriyor. Bana hediye gelen bu maskeye gelin bir göz atalım.

İçeriğinde cilt bakım maskelerinde bolca kullanılan yulaf tozu ve ölü deniz tuzu var. Yulafın cilde  yararları say say bitmez. Cildi sivilcelerden arındırmanın yanında yulaf, cilde parlaklık vermektedir. Yulaf aynı zamanda ölü derileri de temizler. Araştırmalarım sonucunda öğrendim ki, ölü deniz tuzu yirmiden fazla mineral içeriyor. Doğal magnezyum, potasyum, sodyum ve kalsiyum açısından oldukça zengindir. Doğal yaşlanma etkilerini yavaşlattığı söylenmektedir.


Kendi gibi bu minnoş maskenin içinde simler mevcut. Temiz ve kuru cildinize kalın bir tabaka halinde kaş,  göz, saç çizgisi  ve dudak bölgesine temas etmeyecek şekilde uygulayabilirsiniz. Kolay soyulabilmesi için tamamen kurumasını bekleyin. 20-25 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır. Ardından yüzünüzü nemlendirmek için ılık bir su ile yıkayabilirsiniz. 50 ml lik ambalajındaki bu maske size baya gidecektir.Haftada 1-2 kere uygulayabilirsiniz.  İçeriğinde alkol ve parfüm maalesef var.

Sizde benim gibi soyulabilir maskeleri seviyorsanız mutlaka denemelisiniz.

beebeauty cilt bakımı maske

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.