The body shop all in one kapatıcı

The body shop all in one kapatıcı

01 Mart 2019

821 kez görüntülendi

The body shop ürünlerini çok severek kullanıyorum. Doğal içerikli ve hayvanlar üzerinden test edilmemesi bu markanın en sevdiğim yanı. Hassas olan göz çevreme özellikle ürün deneme taraftarı değilim.  Seçtiğim ürünlerinde doğal ürünler olmasına özen gösteriyorum.  Göz altı kapatıcısı seçiminde doğru ürün kullanılmaması kuruluk, göz şişliği ve mor halkaların çoğalmasına neden olmaktadır.

Kremsi bir yapıdaki bu kapatıcı kuru ciltlerin rahatlıkla kullanacağı bir ürün gibi görünse de dağıtırken biraz zorlandım. Sürmeye çalışırken biraz canımı yandı. Ortasında şeffaf jelimsi bir bölge mevcut. Jelli yapı göz altılarını nemlendirmeden kurutmayı vadediyor. Tüm gün hassas olan göz altılarımız kapatıcının ağırlığı ile gün boyunca kurumaktadır. 


Web sitesindeki içeriği ekteki gibidir.

Göz çevresindeki ince çizgileri ve koyu gölgeleri anında kapatır ve cildi aydınlatır. Hafif dokuya sahip olmasına rağmen uzun süre kalıcıdır. E vitamini ve marula yağı içerir.

  • Güçlü kapatma özelliği
  • Kolay uygulanabilir
  • Hafif doku
2-3 gr lık ambalajlarda az gibi görünse de kremsi yapısından dolayı uzun süre kullanılabilen bir ürün. Benim kullandığım 2 numarası. Bir daha alır mıyım bilmem kuru ciltler için belki tamam ama hassas göz altına sahip olanların uzun süre kullanamayacağı bir ürün.

the body shop göz makyajı göz bakımı göz sağlığı kapatıcı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.