Vichy ile Bakım Vakti

Vichy ile Bakım Vakti

06 Şubat 2019

458 kez görüntülendi

Vichy ile Bakım Vakti! Roaccutane kullandığım zamanlarda cildin hassaslaşması ve güneşte ilacı kullandıktan sonra lekelenme yapıyor olmasından dolayı her gün 50 faktörlük güneş kremi sürme alışkanlığım hala devam etmektedir. Vichy Capital de Soleil 50 faktör güneş kremi özellikle hassas ciltler için yaz kış kullanılması gereken bir üründür güneş kremi. Sabahları evden çıkmadan önce hem koruyucu olarak hem de nemlendirici olarak kullanabileceğiniz bir yapısı var. Sürdükten sonra makyaj yapabilirsiniz. Parlaklık ve yağlılık hissi bırakmıyor.

Vichy Arındırıcı Solgun Ciltler Için Yüz Temizleme Köpüğü hassas ve beyaz tenliler için mutlaka kullanılması gereken bir ürün. Sarışın ve beyaz tenli kadınların sürekli solgun görünmemek için sürekli makyaj yapmaya ihtiyaç duyarlar. Makyajı hassasça temizleyerek cildin daha canlı görünmesini sağlamaktadır. Sabahları Vichy Aqualia Thermal Light Nemlendiriciyi sürmeden önce kullanıyorum, yüzüme hem ferahlık hem de temizlik hissi veriyor. Özellikle kokusu çok hoş. Salladıktan sonra şişenin içerisinde bulunan karışım sprey köpüğe dönüşüyor. Cildinizin solgun görünümünden rahatsızsanız mutlaka yanınızda bulundurmanız gereken bir ürün.

Vichy Termal Su hassas Ciltlerin Güzellik Suyu. İçeriğindeki 15 nadir minarel ve yüzde yüz saf spa suyu ile cildinizi yatıştırarak, güçlendirir ve yeniler. Günün her anında kullanacağınız bir ürün. Kullanmadan önce çalkalayarak yüzünüze sıkabilir ya da bir pamuk yardımıyla cildinize uygulayarak ferahlatmasını sağlayabilirsiniz. Vichy markasının en sevilerek kullanılan ürünlerinden. 

Vichy Termal Krem Hassas ciltler için 48 saat nemlendirme özelliği bir krem. Bu kremin Light ve Rich olmak üzere 2 çeşidi vardır.  Ben daha hafif ve makyaj altına uygulamak için light olanını tercih ettim. Ancak daha da kuru ciltler için Rich olanı tercih edilmektedir. Paraben içermeyen bir krem olduğu için hassas ciltlerde kızarıklığa sebep olmaz. Hafif, yağsız ve yapışmayan dokusu ile cildinizi nemlendirirken makyaj bazı olaraktan rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildi temizledikten sonra cildinizi yatıştırarak nemlendirilmiş bir cilt size sunar.

roaccutane cilt bakımı nemlendirici parabensiz vichy yüz temizleme köpüğü termal su termal krem

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.