Victoria Secret Body Mist

Victoria Secret Body Mist

01 Mart 2019

426 kez görüntülendi

Victoria Secret’in Body Mistleri’ni çok severek kullanıyorum. Ürünlerin ambalajları ve renklerinin albenisi oldukça fazla. 50’den fazla değişik koku içeren vücut spreyi mevcut. Mağazalarında o kadar fazla koku var ki eminim sizde benim gibi seçmekte zorlanıyorsunuzdur. Vücut Spreyleri göre daha hafif ürünler. Vücut spreylerini aldığınızda parfüm gibi kalıcılık beklemeyin.  Parfümler kadar ağır ve kalıcı bir kokuya sahip değiller. Vücut spreyleri genelde günlük kullanım için çok uygun ürünler. Parfüm şişesini çantanızda taşımak ağırlık yapacağından dolayı yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz ürünler. Rahatlıkla çantanıza atıp taşıyabiliyorsunuz. Böylece kokunuzu tazelemek istediğim her an yenileyebiliyorsunuz. Bir- iki fıs sizi boğmayacaktır. Ayrıca Victoria secret vücut spreyinin yanı sıra aynı isimli spreylerin parfümleri de mevcut.

Sizlere bahsedeceğim ürünü Unapologetic. Unapologetic Vücut Spreyinin kokusu vanilya sevenler için özellikle çok hafif. Leopar deseni ve pembe ile renklendirdikleri bu seri benim gibi pembe severlerin gönlünü fethedecek cinsten. Bu serinin kokuları vanilyanın hafifliği ile farklı kokulardan oluşuyor. Hem şekerli hem de vanilyalı bir ürün. Aynı zamanda ürünün İçerisinde altın rengi simler bulunuyor. Rahatsız edecek derecede çok aşırı bir sim değil, hafif parıltılar ile ışıltılı bir görünüme sahip olacaksınız.

Victoria Secret’in vücut spreyleri diğer markalarınkine göre çok kalıcı. Markadan markaya göre değişen kalıcılık VS’de genellikle 3-4 saat kalıcı oluyorlar. Tabi vücut kokusunun teniniz ile uyumlu olmasına göre bu süre daha fazla uzayabilir.

Kalıcılığı artırmak için parfüm ürünlerini de tercih edersiniz. Parfüm ve vücut spreyinin kalıcılığını vücut losyonları ile artırabilirsiniz. Özellikle losyonları duştan sonra cildinizi nemlendirmek için kullanabilirsiniz. Üzerine bir iki fıs vücut losyonu ile misler gibi kokabilirsiniz.

vs victorias secret vücut losyonu body mist

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.