Victorias Secret Beauty Rush Lip Gloss

Victorias Secret Beauty Rush Lip Gloss

08 Şubat 2019

438 kez görüntülendi

Kozmetik markalarının son atağı ile mat rujlar bu seneye damgasını vurdu. Mat rujları likit halde çıkararak kullanım kolaylığı sağladılar. Fırça sayesinde ruju dengeli bir şekilde dağıtmak kolaylaşıyor, bu sayede her an kolaylıkla sürerek, kullanabiliyorsunuz. Mat rujları sürmeden önce baz sürmek, kalem ile çerçeve çekmek zor derken bu likit parlatıcılar yardımımıza koşuyor. Ben ara ara yine parlatıcı rujları kullanmayı seviyorum.  Alışveriş esnasında Victoria’s Secret’in makyaj malzemelerini incelerken Beauty Rush Color Shine Gloss’un “Love it” parlatıcısını aldım. Sizinle deneyimlerimi paylaşacağım.


Love it, klasik VS’nin şekerli kokusuna sahip ve biraz da hoş bir tadı var. Sürdükten sonra çok hafif bir hissiyat veriyor, pürüzsüz, dolgunlaştırıcı ve yapışkan olmayan bir formülü var. Kalıcılığı da gayet başarılı. Rujun renginden daha açık bir ton dudak kalemi ile hafifçe dudak çizgisi çekebilirsiniz.

Özellikle dudaklarım biraz kuruysa mat ruj yerine bu parlatıcıyı kullanıyorum. Bu ruju, makyaj yapmaya zamanın olmadığında çantama atıp çıkıyorum. En çok baz ve dudak kalemi sürme gerekliliğim olmadığı için seviyorum. Rengi de bir harika !

vs victorias secret lip gloss

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.