Voonka Collagen 3 Aylık Kullanım

Voonka Collagen 3 Aylık Kullanım

13 Şubat 2021

366 kez görüntülendi

Bu aralar adını sıkça duyduğumuz kolajen karşısında bende daha fazla kayıtsız kalamadım ve hemen denemeye kadar verdim. 30 yaşından itibaren kullanmaya başlayabileceğiniz kolajenlerin etkisini görmek için en az 2- 3 kullanılması gerekiyor. Bende 3 kutuyu bitirdim ve yorumlarımla sizlerin karşısındayım.  

Şuan tüm reklamlarda ve sosyal medyada sıkça karşınıza çıkan kolajen, aslında tüm vücudumuz için olmazsa olmaz bir proteindir ve vücudun yapı iskelesinin hammaddesidir.
Yaş aldıkça kolajen üretiminde azalma başlıyormuş. Özellikle 20 yaşlardan sonra her yıl ne yazık ki kolajen üretiminin yaklaşık %1’ini kaybediyormuşuz. Bu beni üzdü. Azalmanın sonucunda da cilt elastikiyetini yitirerek, ciltte kuruma, sarkma, kırışıklıklar, güneş lekeleri, ince cilt ve kırılgan tırnaklar ortaya çıkıyormuş. Hepimiz güzellik uğruna birçok yöntem deniyoruz. Sizde bu yöntemlerin birçoğunu denediyseniz ve cildinizde değişim olmadıysa gelin kolajen’i bir de deneyin. Kolajen kullanarak, yaşlanma belirtilerinizi hafifletecek ve cildiniz daha parlak, canlı ve daha genç görünmesine yardımcı olacaksınız. Bu durumun önüne geçmek için Benim kullandığım Voonka Collagen’in kapsül şeklinde olan ürünü, kolajen tiplerinden size uygun olanını seçerek başlayabilirsiniz. Ürünün web sitesinin linkini aşağıya bırakıyorum.

https://www.voonkacollagen.com/tr/urun/collagen-hyaluronic-acid.html

3 aylık kullanım sonucundaki etkilerine gelecek olursak benim cildim çok kuru olduğu için nemlendirmek için çeşitli yöntemler uyguluyorum. Ancak kuru cilt soluk ve mat göründüğü için parlak olması için elimden geleni kremlerle yapmaya çalıştım ancak şunu gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki cildimdeki ışıltıyı ve parlaklığı herkes fark etti. Evet, cildim hala kuru ancak sadece güneş kremi sürdüğümde cildim parlıyor ışıl ışıl. Henüz 30 yaşında olduğum için sanıyorum daha bir kırışıklık oluşmadı cildimde o yüzden kırışıklıklar hakkında yorum yapmayacağım.

Saç ve tırnak konusuna gelecek olursak, tırnaklarım eskisinden daha kuvvetli. Saçlarımın ise daha parlak ve güçlü olduğuna inanıyorum. Psikolojik olarak mı diye çok düşündüm ancak şampuanlarımda ve kullandığım ürünlerde de bir değişiklik yok. Fön çekmediğim zamanlarda bile ışıltıyı fark edebildim.  Bu arada ürünü her gece yatmadan önce tok karnına kullandım. Kapsüller biraz büyük yutmadan önce mutlaka bir miktar su içtikten sonra hapı yutmanızı öneririm.

Kolajen hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara Voonka Collagen’in Youtube kanalından erişebilirsiniz. Linki bırakıyorum. https://www.youtube.com/channel/UCb5YHn1RW00E5Bfzgss5Pbg/videos

Umarım sizlerde bu üründen maksimum fayda sağlarsınız. 

cilt bakımı saç bakım tırnak bakımı kolajen

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.