Wet’n Wild Rose Champagne Allık

Wet’n Wild Rose Champagne Allık

15 Ocak 2020

570 kez görüntülendi

Wet’n Wild markasının kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerinin olması tercih sebeplerimden biri. Doğa ve hayvanlar konusundaki hassasiyetimi  geçmiş yazılarımı okuyanlar biliyor.  Wet’n Wild ürünleri ‘cruelty free’ diye geçiyor ve üretiminin hiçbir aşamasında hayvanlar üstünde deneyler ve testler yapılmıyor.

 Wet’n Wild markasının ‘coloricon’ serisinden bir allık deneyimimden sizlere bahsedeceğim. Bu seride tam 4 farklı renkte allık var. Ben genellikle bronz renkteki allıkları tercih eden biri olarak ‘Rose Champagne’ rengine bayıldım. Gül kurusu rengindeki bu allığı yine bu tonlarda rujlar kullanırken tercih ediyorum.


Esmer bit tende nasıl durur bilemiyorum ancak beyaz tenli biri olarak cildime güzel durduğunu düşünüyorum. Sabah 7 de yaptığım makyajı bazen akşam 9 da bazen ise daha geç silebiliyorum. Gün içinde tazeleme fırsatım pek olmuyor ancak ilerleyen saatlerde uçarak hafif doğal duruyor. Bunda cildimiz kuru olmasının da bir etken olduğunu düşünüyorum. Günlük makyajımda fondöten ya da pudra kullanmıyor direk cildimi nemlendirdikten sonra direk allık uyguluyorum. Kalıcılığını direk cilde sürdüğümüzde değerlendirecek olursa cilt makyajına oranla daha az kalıyor.  Allık için tamamen mat diyebilirim.

Bu tarz ürünlerin içindeki minik fırçalar genellikle çok kullanışlı olmadığı için hiç kullanmadım diyebilirim. Pratiklik açısından diğer fırçalarınızı unutmanız durumunda hayat kurtarabilir.

Wet’n Wild ürünlerine Gratis Mağazalarından ulaşabilirsiniz. Fiyat performans açısından beğendiğim ve sizlere de tavsiye edebileceğim bir ürün.

allık bronzlaştırıcı makyaj fırçası wet and wild

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.