Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı

Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı

12 Nisan 2020

653 kez görüntülendi

Saç bakım ürünlerini deneyimlemeyi sevdiğimi beni takip edipte bilmeyen yoktur herhalde 😊 Özellikle Yves Rocher’ın ürünlerinden kullanmadığım yoktur. Beğenip kullanmaya devam ettiğim ürünlerin sayısı fazladır. Yves Rocher Saç Bakım Yağı ile Yıpranmış saçlara son! Sloganı ile bizlerle. Gelin bu ürünü birlikte inceleyelim.

Saçlarımız farklı sebeplerden dolayı yıpranır. Tararken, fön-maşa ile saça şekil verilirken, sıcağa maruz kalarak yıpranır. Güneş, rüzgâr ve hava kirliliği gibi dış etkenlerde saçlarımızın kırılmasına sebep olur. Yıpranan ve Kırılan saçlar cansız ve mat görünür. Saç kökünden saç uçuna kadar zamanla incelmeler olur. Saçlarımın sarı olması itibari ile yıpranmalar oluyor. Sürekli kestirip kırıklarını belirli aralıklarla ile aldırıyorum. Saçımın kırıkları gittikçe daha da güzel uzadığını düşünenlerdenim.


Yves Rocher Yıpranmış Saçlar için Onarıcı Saç Yağı, saçı kökten uca kadar beslemeyi vadetmektedir. Sitesindeki içeriğinde,

Yeni bitkisel içeriği Agav ile saç derisindeki kan dolaşımı 2 kat arttırırken*, Organik Jojoba Yağı ile saçlarınızı derinlemesine beslerken dış etkenlere karşı korur. Formülünde bulunan Organik Babassu ve Güney Amerika Fındığı Yağı saçlarınızı yağlandırmadan onarır. Saça kaybettiği sağlığı ve canlılığı geri kazandırır.

Organik Jojoba Yağı: Çöl altını olarak da bilinen Jojoba yağı, Omega 6 ve 9 yağ asitleri bakımından zengindir.Saç tellerinin kendini onarmasını sağlarken, nem dengesini korur. Zarar görmüş saçları derinlemesine besler,onarır,dış etkenlere karşı korur.

Organik Babassu ve Güney Amerika Fındığı Yağı: Saçlarınızı derinlemesine onarır ve besler.Yıpranmış saçlar duş öncesi ve sonrasında hatta duşta bile derinlemesine bakıma ihtiyaç duyar. Kırılan ve yıpranan saçlar için Onarıcı özelliğe sahip bu yağ ile duş sonrasında ihtiyaç duyduğunuz bakım için yeterli. Ben her duş sonrasında saçıma uyguluyorum. Temiz saça uygulandığı gibi duş öncesinde saç köklerine de uygulama yapabilirsiniz.

1- Islak yada kuru saça şampuan öncesi yada sonrası uygulayınız. Durulayınız.

Ya da

2- Daha yoğun bakım için uygulamadan sonra durulamayınız.

Not: Uygulama sonrası saçınızı kurutmayınız.

İpucu: Saç maskesi veya yağının daha derinlemesine etki etmesi için, uyguladıktan sonra SAÇLARINIZI SICAK BİR HAVLUYLA SARIN!

Yves Rocher yeni bir hastag açmış. Tüm ürünlerinde formül içerikleri açıkça yazdıklarını iddia ederek #HerşeyiAçıklıyoruz diyor.

yves rocher yıpranmış saç saç bakım jojoba yağı kuru saç uçları sarı saç agav

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yorum Yaz

E-Mail adresiniz ekranda gösterilmeyecektir. Rahatsız edici yorumlar için hukuki haklar saklıdır.